ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 8°C
Vējš: 2m/s

Trases

Vanagkalns

Vieta – Vanagkalns, Jaunpiebalgas pagasts, Latvija / no Rīgas 2,5h
Aktivitātes – distanču slēpošana, pārgājieni ar slēpēm, nakts slēpošana mazgāšanās pirtī vai vannā laukā. Ikgadējais slēpošanas Festivāls.

Trases: par brīvu!
Trases slidsolim un ar špūri gar malu un vidū nobraucienos. Izteikti kalnu kāpumi ar ainavām. Pamatā trase ar galapunktu (Vanagkalns- Abrupe-Vanagkalns). Trase savieno varākas apdzīvotas vietas, un māju pudurus (Dzirkstiņi, Roci, Naukšēni, Mācītājmuiža). Ir atsevišķi rinķi, kuri atdalās no galvenā maršruta.Kopējā distance (turp atpakal un pa apļiem) ir tuvu 40km.

Nakts trases
Izgaismota trase aptuveni kilometru garumā,  ar diviem kāpumiem un nobraucieniem. Ideāla treniņiem un strādā pēc vienošanās. Cena 5eur no automašīnas jeb 2eur no slēpotāja. Zvaniet par darba laiku, apstākļiem un trases kondīciju

Slēpju noma un serviss
Distanču slēpošanas inventāra īre sākot no 5 eur dienā. Slēpju sagatavošana un smēru likšana profesionālu meistaru vadībā. Iespājams iegādāties jaunu vai lietotu inventāru uc. niekus.

Pārgājieni
Tiek organizēti pārgājieni ar un bez nakšņošanas brīvā dabā. Dalības maksa 20 eur+. Ēdināšana, nometnes veidošana, un mantu transports ar sniega aparātiem iekļauts cenā. Skatieties kalendārā kad ir pilnmēness, un zvani! Neticams piedzīvojums dabā.

Leduskāpšana
Ledus siena diemžēl šogad nebūs pieejama tehnisku iemeslu dēļ. Bet ceram uz nākošo gadu…

Naktsvietas
Klētiņā var sildīties pie kamīna, dabūt siltus dzērienus un pagatavot savu līdzpaņemto ēdamo. Nakšņošana šeit uz matračiem un dīvāniem. 15 eur par guļvietu. Iespējams aizrunāt klētiņu īpašiem pasākumiem dzimšanas dienu vai draugu kopā sanākšanas svinēšanai.

Nakšņošana slēpju bāzē 10-12 cilvēkiem konforta robežās. Hosteļa tipa, gulēšana uz diviem balkoniem, nepieciešama sava gultasveļa…

Ēdināšana. Ir iespējams pasūtīt vakariņas piektdienas vakaros. Atbrauc no Rīgas un galds klāts.

Dzīvā mūzika: Piekdienas vakaros ir vakariņas ar dzīvo mūziku. Skatieties Jaunumos. Notiks pāris reizes šogad.

Citi labumi ir pirtiņa ar āliņģi, āra vanna, Wi-Fi (bezmaksas bezvada internets). Nav TV. ir laba mūzikas kolekcija, ir plašu spēlētājs. Ja veicas ir Bumbiermuižas vīns, karstvīns un pat mājas alus.

Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv