ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 16°C
Vējš: 2m/s

Trases

Golgāts (Gaiziņš)

Trases: Trīs apgaismotas slēpošanas trases - Lielais Golgāts, Mazais Golgāts, Kamielis (Meža trase).
- Lielā Golgāta nogāze ir pastāva ar mainīgu reljefu un plašu bremzēšanas joslu trases lejas daļā.
- Mazā Golgāta trase ir īpaši iecienīta mierīgas slēpošanas cienītājiem un dabas miera baudītājiem. Trase ir ar vairākām nobrauciena nogāzēm, kurām raksturīgs ļoti mainīgs reljefs. Šī iemesla dēļ, tā nav apnicīga un dod cilvēkam maksimālu gandarījumu. Dažāda veida slaidi, bigairi un citas būves rosinās Jūsu iztēli par to, ko Jūs mākat un kas vēl ir jāapgūst. Tika izveidots arī papildus apgaismojums trases tālākajām nobrauciena vietām. 
- Meža trase "KAMIELIS" īpaši iecienīta  snowbordam  ar  dabīgām gravām un pauguriem.
Trašu garumi: Lielā Golgāta garums 320 m, augstumu starpība 61m. Mazā Golgāta garums ir 310m, augstumu starpība 54 metri.
Darba laiks: norādīts mājas lapas titullapā, jo var tikt mainīts atkarībā no laika apstākļiem.
Cenas: 6,7dienās, svētku dienās un 5dienās no 17.00 2h-7EUR, 3h-9EUR, 5h-12EUR, visa diena-14EUR. Darba dienās 2h-6EUR, 3h-7EUR, 5h-9EUR, visa diena-12EUR. Pacēlāja kartes pagarināšana (uzrādot iepriekšējo karti) - 3EUR/katra stunda.
- Bērniem līdz 5 gadu vecumam un cilvēkiem 70 gadu un vecākiem pacēlājs ir bezmaksas. Bērniem no 5 gadu vecuma līdz 10 gadiem puscena.
- Ģimenes biļete: Pērkot vismaz divas pieaugušo dienas biļetes, viens bērns izmanto pacēlāju bez maksas /līdz 10 gadu vecumam/

Inventāra noma: 60 karvinga tipa slēpju komplekti, 30 snowboarda komplekti, 25 distanču slēpju komplekti, kombinezoni jebkuram augumam, brilles, ķiveres. Plēvju un kamertrasei nepieciešamie braucamrīki  iznomājami turpat.
Pacēlāji: "Multilift" tipa pacēlājs (Lielais Golgāts) un enkuru tipa pacēlāju (T-bar) (Mazais Golgāts).
Instruktori: kalnu slēpošanas un snovborda
Slēpošanas trase ''Mazais Golgāts'' tika izbūvēta, kā trase, kur rast pirmās iemaņas slēpošanas tehnikas apgūšanai, turklāt, otra puse trases, snovošanas mākslas kopšanai. Pirts: ''Mazā Golgāta'' pakājē
Kafejnīca: Lielā Golgāta pakājē atrodas kafejnīca-bārs "GOLGĀTS" ar plašu ēdienu un dzērienu piedāvājumu.
Auto stāvlaukums: Ir

Tālrunis trasē: +371 29216473, +371 64828176
E-pasts: [email protected] (Juris Stradiņš)
Mājaslapa: http://www.gaizins.lv

Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv