ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 27°C
Vējš: 3m/s

Trases

Gaiziņkalns “Dāmu paradīze”

Latvijas augstākajā virsotnē Gaiziņkalnā, Jūs varēsiet izbaudīt ziemas priekus ar saviem draugiem, ģimeni. Kalns atrodas attīstībā, tāpēc piedāvājums un serviss nepārtraukti palielinās un dažādojas! No Rīgas mūsu trase ir tikai 120km. Gaiziņkalnā nokļūst parasti vai nu no Madonas puses (caur Bērzauni), no Vecpiebalgas puses (caur Bērzkrogu) vai caur Ērgļiem. Uz ceļiem visur ir jāskatās norādes Gaiziņkalns. Trasē "Ošu grava", Jūs gūsiet augstākās emocijas slēpošanas, snowošanas vesturē. Atbraucot pie mums Jūs ar lepnumu varēsiet teikt „Es esmu Latvijas augstākajā virsotnē”!

Augstums: 62 m
Nobrauciena garums: 360 m
Trašu skaits: 8
Pacēlāju skaits: 3
Pacēlāju veids: Dāmu paradīzes trase ir aprīkota ar T-Bar – enkurveida pacēlāju, kameru šļukšanas trase ir aprīkota ar Multi-lift pacēlāju, Iesācēju trase ir aprīkota ar Multi-lift pacēlāju uz kā  ir uzstādīta trose (virve).
Bērnu trases: Kameršļūkšanas trase, Iesācēju trase un Ragaviņu Kalniņš (visu veidu šļūcamajiem)
Apgaismojums: ir
Darba laiks: 1diena - brīvdiena, 2,3,4dien 15-22, 5dien 15-23, 6dien 10-23, 7dien 10-21.
Stāvvieta: ir
Ēdināšana: Relaksēties pēc aktīvās atpūtas un sātīgi paēst varat omulīgajā, mājīgajā DĀMU PARDĪZES kafejnīcā, kas atrodas kalna pakājē. Mēs piedāvājam mājas virtuvi ar dienas piedāvājumiem, plašu atspirdzinošo dzērienu klāstu kā arī siltos dzērienus Gaiziņkalna gaumē! Kā arī ir pieejama atsevišķa telpa dzimšanas dienas svinībām, korporatīviem vai kopīgai draugu pasēdēšanai! Kafejnīcā pieejams WI-FI, TV. Kafejnīcas darba laiks ir atkarīgs no Dāmu paradīzes trašu darba laikiem!
Inventāra noma30 slaloma un Freestyle slēpju komplekti, 15 snowboarda komplekti, 20 distanču slēpju komplekti, 10 tubingi, kā arī ir pieejamas ķiveres, brilles un dažāda veida šļūcamie
Cenas:
cenas123.jpg

Pirts: 1 stundai – 13EUR (minimālais 2 stundas), 1 dienai – 50EUR (12 stundas)
Naktsmītnes:  Cena 1 personai – 13EUR (bērniem līdz 7 g.v. puscena). Cena 1 personai – 16EUR ar brokastīm.

Adrese: Madonas novads, Bērzaunes pagasts, “Lejas Gaiziņi’’, LV-4853
Informācijawww.gaizinkalns.lv

Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv