ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: -0°C
Vējš: 2m/s

Trases

Biķernieku trase

No 5. janvāra (2016) Biķerniekos atvērta dabīgā sniega distanču slēpošanas trase. Izveidotas slidsoļa un klasiskā stila trases. Kopējais slēpošanas trases garums ir 4,9 km (shēmā - Biķernieku aplis), bet īsākā trase – 2,3 km (Muzeja aplis). Trase ir bezmaksas un tā ir apgaismota.

Pieejama arī slēpošanas inventāra noma Biķerniekos, Eizenšteina ielā 2, kas nodrošināta ar 280 slēpju pāriem kā slidsolim, tā arī klasikas cienītājiem, tai skaitā inventārs ir pieejams gan pašiem mazākajiem, gan sporta klases slēpotājiem.

TRASES APGAISMOJUMS DARBOJAS no 17:00 – 24:00

GRUPĀM PIEDĀVĀJAM ATLAIDES: 10-19 cilvēku grupai 10% atlaide nomas inventāram; 20 un vairāk cilvēku grupai 20% atlaide nomas inventāram!

NOMAS NOTEIKUMI: Inventārs tiek iznomāts, uzrādot vienas personas divus dokumentus (pase, vadītāja apliecība, a/m tehniskā pase); pēc iznomātāja pieprasījuma var tikt piemērota drošības nauda.

INSTRUKTORI: Piedāvājam instruktoru pakalpojumus individuālajai apmācībai un grupām/kolektīviem. Instruktori individuālā apmācība: Eur 15,-/st. Kontakttālrunis: 25450990, e- [email protected]

Pieteikties apmācībai grupās/ korporatīvās apmācībasUvis Avens; t. 22013324, [email protected]Cena atkarīga no grupas lieluma

Slēpotāji automašīnas varēs atstāt pie Biķernieku trases biroja - S.Eizenšteina ielā 2.

SEKOJIET AKTUĀLAJAI INFORMĀCIJAI PAR TRASES STĀVOKLI UN CITĀM AKTUĀLĀM LIETĀM BURUSPORTS.LV, FACEBOOK UN TWITTER KONTOS!

Sleposanastrasesshema.jpg

Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv