ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 19°C
Vējš: 3m/s

Trases

Milzkalns

Milzkalns ir viena no populārākajām ziemas atpūtas vietām Latvijā. Milzkalnā laba atpūta garantēta gan ģimenēm, gan trakiem snoveriem, gan pieredzējušiem slēpotājiem, gan arī tiem, kuri grib pasēdēt kafejnīcā un paskatīties kā aktīvi atpūšās citi. Daudz trases, daudz pacēlāji, dažādi servisi - viss, ko sirds var vēlēties.  Un ne tikai ziemā! Pārējā laikā Milzkalnā var izbraukt ar jaudīgiem kvadracikliem, izšaudīties peintbola laukumā, sarīkot uzņēmumam sporta spēles, nosvinēt dzimšanas dienu draugu lokā vai sasildīties pirtiņā.

Trases: 11 dažāda garuma (līdz pat 320 m) un dažādu grūtības pakāpju trases, kur labi jutīsies gan pilnīgi iesācēji, gan reāli slēpošanas un snovborda guru. Jūsu ērtībām esam aprīkojuši kalnu ar 9 mūsdienīgiem pacēlājiem – 3 enkura, 5 teleskopa tipa un 1 striķa pacēlāju. Tikpat ērtas un stilīgas ir elektroniskās pacēlāju kartes! 

 • Snovbordistiem - snovparks ar platiem un ērtiem tramplīniem - pietiekami jaudīgs pat vistrakākajiem snoveriem!
 • Pārliecinātiem slalomistiem un snoveriem paredzētas 5 trases galvenajā nogāzē ar dažādiem šķēršļiem, Snovparks un Borderkrosa trase turpat blakus Snovparkam.
 • Dabas vērotājiem un tiem, kam patīk izbaudīt mierīgu slēpošanu, iesakām ievērtēt Lēzeno trasi un iesācējiem piemēroto 6.trasi un Troļļu trasi. 6. un 7.trase būs pa spēkam ikvienam, savukārt Troļļu trasē varēsiet izbaudīt lēzeno nogāzi ar fantastiskiem dabas skatiem!
 • Iesācējiem – Iesācēju kalniņš. Paredzēts ne vien mazajiem rakariem, bet ikvienam, kas vēlas mācīties slēpot vai snovot. Jo nekad nav par vēlu kāpt uz slēpēm vai dēļa!
 • Neslēpotājiem – Ragaviņu kalns. Lielisks veids, kur atpūsties tiem, kas dod priekšroku visu veidu šļūcamajiem priekšmetiem – ragaviņām, plēvēm, kamerām... Te galvenais – izdoma!
 •  

Cenas: http://milzkalns.lv/cenas/

Inventāra noma: Mūsu inventāra nomā atradīsies gan zābaki, gan slēpes un dēļi visu vecumu un augumu cilvēkiem. Papildus piedāvājam arī slēpošanas kombinezonus, ķiveres un aizsargbrilles. Ja nomāsi inventāru pie mums, vari būt drošs - tas vienmēr būs teicamā kārtībā un gatavs lietošanai!

Instruktori: 50 minūšu nodarbības cena vienam cilvēkam - 14 eur, diviem cilvēkiem - 21 eur.

Inventāra apkope: Parafinēšana no 6 €, Asināšana no 6 €, Slīdvirsmu līdzināšana no 6 €, Pilna apkope no 20 €.

Distanču slēpošana: Distanču slēpošanas trase atrodas iebraucot Milzkalna teritorijā pa kreisi, ir aptuveni 600 m gara, vakarā ir apgaismota un ir bez maksas. Tāpat kā kalnu slēpošanas trases, arī distanču slēpošanas trase tiek līdzināta un sagatavota, ievelkot špūri gan klasiskajam solim, gan blakus atstājot pietiekoši platu joslu slidsolim. Inventāra nomā ir pieejams arī distanču slēpošanas inventārs - 22 pāri slēpes no Fischer un slēpju zābaki no 36.-46.izmēram.

Neapšaubāmi ar tukšu vēderu nav nekāda sportošana, tādēļ piedāvājam kārtīgi paēst "Milžu krogā". Protams, arī karsta tēja, kafija vai atspirdzinošie dzērieni ir neatņemam kalna sastāvdaļa. "Milžu krogā" varēsiet baudīt garšīgas pusdienas vai vakariņas kopā ar ģimeni, draugiem vai biznesa partneriem pēc aktīvas slēpošanas vai snovošanas, kā arī viesnīcas viesiem piedāvājam plašu brokastu ēdienkarti.

Naktsmītnes, dušas, pirts, bērnu istaba.

Darba laiks

 • Pirmdiena 14:00 - 23:00
 • O., T., C. 12:00 - 23:00
 • Piektdiena 12:00 - 24:00
 • Sestdiena 10:00 - 24:00
 • Svētdiena 10:00 - 22:00

Kontakti
Info tālrunis: +371 26222333
E-pasts: [email protected]
Viesnīcas un pasākumu rezervācijai: +371 26222333
Instruktoru rezervācijai: +371 26222999
Adrese: "Dižkalni", Smārdes pagasts, Engures novads, Latvija, LV-3148

Mājas lapa: www.milzkalns.lv
Twitter: www.twitter.com/Milzkalns
Facebook: www.facebook.com/Milzkalns

Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv