infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: -3°C
Vējš: 4m/s

LSF Ziņojumi

14 • 01 • 2015

Svētdien risināsies "Sniega diena 2015"

Saistītā informācija

Šā gada 18.janvārī ļoti daudzās vietās Latvijā norisināsies daudz un dažādi pasākumi, kas būs veltīti Pasaules sniega dienai. Šajā dienā tradicionāli bērniem un viņu vecākiem tiek dota iespēja iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega, informē Latvijas Slēpošanas savienība.

Pasaules sniega dienas organizēšana jau kļuvusi par labu tradīciju gan visā pasaulē, gan arī mūsu valstī, jo šogad tā notiks jau ceturto gadu pēc kārtas. Šī pasākuma mērķis ir rast bērniem iespēju iepazīt dažādas aktivitātes uz sniega un dažādus ziemas sporta veidus. Šo ideju ir radījusi Starptautiskā Slēpošanas Federācija (FIS) ar moto "Vediet bērnus uz sniega".

Arī šogad kopā ar Latvijas Slēpošanas savienību, veikalu tīklu "FANS" un Latvijas Olimpisko komiteju Pasaules Sniega dienas pasākumus organizēs pašvaldības, līdz ar to uz Sniega dienas pasākumiem savus pieteikumus ir atsūtījušas vairāk nekā 80 pašvaldības, iesaistot šajās ziemas aktivitātes vairāk kā 30 000 dalībnieku. Pagājušajā gadā Latvija parūpējās par lielisku sasniegumu, jo ieņēma otro vietu no ļoti daudzām valstīm. Starptautiskā Slēpošanas Federācija novērtēja mūsu valstī notikušās plašās un interesantās aktivitātes un pateicībā dāvāja vairākas ar ziemas sportu saistītas lietas (speciālas teltis, kalnu slēpošanas vārtus, dalībnieku starta numurus, finiša vārtus u.c.), kas tika nogādātas aktīvākajām skolām un pašvaldībām.

Rīgā norisināsies vairāki Sniega dienas pasākumi, bet par vērienīgāko varētu saukt pasākumu, kurš norisināsies Sporta un aktīvās atpūtas centrā, Uzvaras bulvārī 15, kur Rīgas Domes Izglītības kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Sporta klubu "SportLat" rīkos dažāda veida atrakcijas visa vecuma grupām. Būs iespēja sacensties slēpošanā ar milzu slēpēm, izmēģināt spēkus sniega piku biatlonā u.c. Pasākuma sākums 2015.gada 17.janvārī plkst. 11.00.

Avots: DELFI.LV


0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv