infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 2°C
Vējš: 3m/s

Par mums

Latvijas Slēpošanas federācijas (saīsināti - LSF, iepriekšējais nosaukums: Latvijas Slēpošanas savienība - LSS) pirmsākumi meklējami 1923. gadā, kad Latvijā tika izveidota pirmā organizācija, kura pārstāvēja ziemas sporta veidos ieinteresētās biedrības un klubus — Ziemas sporta savienība (LZSS),

Padomju varas gados, kad Latvijas sporta sistēma bija stigri centralizēta, un reālā vara faktiski bija vienai valsts organizācijai — Latvijas PSR Fiziskās kultūras un sporta komitejai, norises slēpošanas sporta veidos koordinēja divas federācijas — LPSR Distanču slēpošanas un biatlona federācija un LPSR Frīstaila un kalnu slēpošanas federācija.

Pēc Latvijas valsts neatkarības atgūšanas 1992. gadā tika atjaunota Latvijas Slēpošanas savienības darbība un tajā pašā gadā tā tika apstiprināta par Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) biedru.

2016. gada 22. septembrī biedru kopsapulce nolēma Latvijas Slēpošanas savienību pārdēvēt par Latvijas Slēpošanas  federāciju.

LSF mērķis ir attīstīt Latvijā slēpošanas sportu, vadot un koordinējot dažādu slēpošanas sporta veidu organizāciju darbību.

LSF uzdevumi ir:

  • atbalstīt un organizēt Latvijas izlašu komandu piedalīšanos Olimpiskajās spēlēs, Pasaules un Eiropas čempionātos un citās starptautiskās sacensībās, kā arī pārstāvēt Latvijas slēpošanas sporta veidus Starptautiskajā Slēpošanas federācijā; 
  •   veicināt slēpošanas sporta veidu mācību — treniņu darbu, atbalstot un organizējot Latvijā kalnu un distanču slēpošanas, snovborda, rollerslēpošanas un citu slēpošanas veidu sacensības.

LSF ir vienīgā valstiski un starptautiski atzītā organizācija Latvijā, kurai ir piešķirtas ekskluzīvas tiesības rīkot Latvijas čempionātus visos slēpošanas sporta veidos.

LSF Valde
(ievēlēta 26.09.2019 uz četriem gadiem)

Valdes priekšsēdētājs, prezidents
DINĀRS DORŠS
ar tiesībām pārstāvēt biedrību atsevišķi

Valdes priekšsēdētāja vietnieks, viceprezidents
GUNĀRS IKAUNIEKS
ar tiesībām pārstāvēt biedrību atsevišķi 

Valdes loceklis, atbildīgais par kalnu slēpošanu
DANIELS FOGELIS
ar tiesībām pārstāvēt biedrību kopā ar vismaz vienu no izpildinstitūcijas locekļiem

Valdes loceklis, atbildīgais par snovbordu un frīstaila slēpošanu
EINĀRS LANSMANIS
ar tiesībām pārstāvēt biedrību kopā ar vismaz vienu no izpildinstitūcijas locekļiem

Valdes loceklis, atbildīgais par distanču slēpošanu
JĀNIS PUIDA
ar tiesībām pārstāvēt biedrību kopā ar vismaz vienu no izpildinstitūcijas locekļiem


LSF Birojs
Ģenerālsekretārs
AGRIS RAUGULIS
tālr. 67387716, 29283000, fakss 67387717
agris[at]infoski.lv

Grāmatvedība

LAILA LINIŅA
tālr. 67387716, fakss 67387717
info[at]infoski.lv

Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv