ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 21°C
Vējš: 5m/s

LSF Ziņojumi

17 • 12 • 2015

Latvijas Sporta Federāciju Padome aicina uz Latvijas Skolu ziemas olimpisko festivālu

Saistītā informācija

Nākamā gada 5. un 6. februārī Ērgļos norisināsies gada lielākais pašmāju skolu jaunatnes ziemas kompleksais pasākums - Latvijas Skolu ziemas olimpiskais festivāls. Sacensības norisināsies kopumā septiņos sporta veidos.

Latvijas Skolu ziemas olimpiskais festivāls ir lielākais kompleksais ziemas sporta pasākums valstī, kas ik gadu februāra pirmajā nedēļas nogalē norisinās skaistajā Ērgļu novadā, pulcējot vairāk nekā 1000 dažāda vecuma skolēnus no teju 90 izglītības iestādēm un 80 pašvaldībām.

Rīkotāju mērķis pasākumā ir aicināt ikvienu Latvijas skolēnu vecumā no 10 – 19 gadiem doties uz Ērgļiem, vienkopus baudot ziemas priekus, kā arī noskaidrojot ātrākos un precīzākos individuālajā, kā arī skolu vērtējumā. Festivāls ir balstīts uz olimpiskajām vērtībām, godīgu cīņu un draudzību. Nozīmīgā festivāla rīkošanu uzņēmusies Latvijas Sporta federāciju padome sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju un Ērgļu novada pašvaldību. Tikmēr katra sporta veida sacensības rīkos Latvijas Biatlona federācija, Latvijas Hokeja federācija, Latvijas Kamaniņu Sporta federācija, Latvijas Slēpošanas savienība un Latvijas Slidošanas asociācija.

Kopumā Latvijas Skolu ziemas olimpiskais festivāls norisināsies septiņos sporta veidos:

  • Distanču slēpošanā
  • Kalnu slēpošanā
  • Snovbordā
  • Hokejā
  • Kamaniņu sportā
  • Slidošanā
  • Biatlonā

Latvijas Skolu ziemas olimpiskajā festivālā tiks aicināti piedalīties Latvijas vispārizglītojošo un profesionālo mācību iestāžu skolēni. Dalībnieku pieteikšanu, izmantojot oficiālās reģistrācijas formas, veiks Latvijas vispārizglītojošās un profesionālās mācību iestādes. Reģistrācija sāksies 2016. gada 7. janvārī Latvijas Sporta federāciju padomes mājas lapā – www.lsfp.lv, kur būs atrodama arī visa informācija par gaidāmo notikumu.

Festivāla rīkotāji apbalvos ne tikai pirmo trīs vietu ieguvējus individuālajā, bet arī skolu komandu vērtējumā. Bez sportiskajām aktivitātēm dalībniekus sagaidīs arī krāšņa atklāšanas ceremonija ar Olimpiskā karoga ienešanu un Olimpiskās uguns iedegšanu. Tikmēr pēc sacensību noslēguma gaidāma lielā noslēguma ceremonija.

2015. gada Latvijas Jaunatnes ziemas Olimpiādē skolu komandu vērtējumā uzvarēja Alūksnes novada vidusskola, apsteidzot Madonas pilsētas 1.vidusskolu un Madonas Valsts ģimnāziju. Kopumā pie medaļām tika 49 skolu komandas. Viskuplāk pārstāvēta bija Rīgas Valsts vācu ģimnāzija, kas uz Olimpiādi bija atvedusi 53 aktīvākos skolēnus.

Avots: LSFP.LV

Latvijas Skolu ziemas olimpiskais festivāls

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv