infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: -4°C
Vējš: 4m/s

LSF Ziņojumi

14 • 01 • 2013

Pasaules Sniega diena jau otro gadu

Latvijas Slēpošanas savienība aicina uz Pasaules Sniega dienas pasākumu, kas šā gada 20. janvārī norisināsies Siguldā Reiņa trasē, kur vecākiem un viņu atvasēm būs iespēja pasportot, parotaļāties vai vienkārši jauki pavadīt laiku uz sniega. Pasākums, tāpat kā pērn, notiks trīs sporta veidos – kalnu slēpošanā, distanču slēpošanā un snovbordā.

Pasaules Sniega diena ir Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) programmas „Vediet bērnus uz sniegu” daļa, kas dod bērniem un viņu vecākiem iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega. Šajā dienā visā pasaulē vienlaicīgi bērni un viņu vecāki slēpos, brauks no kalna, snovos vai piedalīsies kādā citā aizraujošā aktivitātē uz sniega. Tā ir iespēja atklāt kaut ko jaunu, tajā pašā laikā izpriecāties, kas atstās neaizmirstamus mirkļus un dos iedvesmu nākotnei. Sniega dienas mērķis nav noskaidrot vai atlasīt nākamos čempionus, bet gan dot iespēju bērniem un arī viņu vecākiem pārliecināties, ka tādas aktivitātes uz sniega kā distanču vai kalnu slēpošana, vai arī  snovbords, var kļūt par viņu ikdienu, kas sniedz pozitīvas emocijas un arī nodrošina veselīgu dzīvesveidu. Tas dod iespēju izbaudīt prieku un radīt patīkamas atmiņas, kā arī iedvesmu turpināt nodarboties ar ziemas aktivitātēm arī nākotnē.

Pagājušajā gadā šī tradīcija tika aizsākta un Sniega diena notika pirmo reizi. Slēpošanas un snovošanas aktivitātes norisinājās 225 vietās 39 pasaules valstīs, ieskaitot arī mūsu valsti, un šajos pasākumos kopā piedalījās pāri par 200 000 interesentu. 

Šogad Sniega diena atkal norisināsies Reiņa trasē Siguldā. Gaidīti ir visi – gan tie, kuri māk, gan arī tie, kuri tikai mācās slēpot vai snovot kopā ar visu ģimeni! Pasākuma sākums plkst.12.00, bet reģistrācija jau no desmitiem. Vairāk informācijas Jūs varat atrast Latvijas Slēpošanas savienības mājaslapā – www.infoski.lv.

3 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv