ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 17°C
Vējš: 3m/s

Pasaules Sniega diena

15 • 1 • 2017

Kas ir Pasaules Sniega diena?

Pasaules Sniega diena (World Snow Day) ir Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) ikgadējs sniega festivāls bērniem un viņu ģimenēm, kas vienlaicīgi notiek dažādās vietās visā pasaulē. Nākošā Pasaules Sniega diena būs 2017. Gada 15. janvārī. Tā ir daļa no FIS programmas „Vediet bērnus uz sniega”, kuras mērķis ir dot bērniem un viņu vecākiem iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega. Iespēja izbaudīt prieku un radīt patīkamas atmiņas, kā arī radīt iedvesmu turpināt nodarboties ar ziemas aktivitātēm arī nākotnē. Sniega dienas mērķis nav noskaidrot vai atlasīt nākamos čempionus, bet gan dot iespēju bērniem un arī viņu vecākiem pārliecināties, ka aktivitātes uz sniega var kļūt par viņu ikdienu, kas sniedz pozitīvas emocijas un nodrošina veselīgu dzīvesveidu. Pasauless Sniega dienas starptautiskais moto: “Explore, Enjoy, Experience.”

Latvijā Latvijas Slēpošanas federācija aicina visas pašvaldības un pašvaldību aktīvās dzīves organizatorus no dažādām iestādēm, saskaņojot ar pašvaldību, organizēt savus “Pasaules Sniega dienas 2016” pasākumus.

Latvijas Slēpošanas federācija ir no sirds lepna par to, ka ar katru gadu pieaug gan pasākumu organizatoru skaits, gan attiecīgi dalībnieku skaits. Īpaši priecīgi esam par faktu, ka 2014. un 2015. gadā ierindojamies 2. vietā pasaulē pēc pasākumu norises vietu skaita. Aicinam visus piedalīties arī nākošajā Pasaules Sniega dienā 2017. Gada 15. janvārī! 

Kontaktinformācija

Jautājumu gadījumos sīkāku informāciju iegūsti pie LSS projektu vadītājas Annas Bondares tālrunis 26321517 e-pasts [email protected]

Pasaules Sniega diena - 2017 Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādē "Zvaniņš" from veidmane on Vimeo.

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Kalnu slēpošanas sponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv