infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 1°C
Vējš: 3m/s

Jaunumi

30 • 01 • 2013

Reiņa trasē notiks pirmais slaloma sacensību „Mazais Reinis 2013” posms bērniem

Saistītā informācija

Sestdien, 2.februārī, AXA bērnu slēpošanas skoliņas ietvaros norisināsies bērnu mini slaloma sacensību „Mazais Reinis 2013” pirmais posms. Tas jau ceturto gadu pēc kārtas pulcēs pirmsskolas vecuma bērnus no 3 līdz 7 gadiem. Mazie censoņi visas ziemas garumā trijos posmos varēs pārbaudīt savus spēkus mini slaloma sacensībās.

Pirmais sacensību posms jau norisināsies 2.februārī no plkst.11.00 līdz 16.00. Mazos slēpotājus sagaidīs rotaļas, slēpošanas aktivitātes, pikošanās sacensības uz ātrumu, kameršļūkšana, kā arī bērnu priekam Reiņa trasē ciemosies  Pārsteigumu Karuseļa pasaku tēli, Jogita Pūpola un AXA talismans. 

Līva Legzdiņa, AXA bērnu slēpošanas skoliņas vadītāja: “Prieks, ka jau ceturto gadu pēc kārtas varam aicināt pirmsskolas vecuma bērnus piedalīties sacensībās "Mazais Reinis 2013". Šosezon ziema mūs lutina un, cerams, pašreizējie laika apstākļi ļaus mums baudīt ziemas priekus līdz pat marta beigām. Nedēļas nogale solās būt saulaina, līdz ar to mazie slēpotāji droši varēs kāpt uz slēpēm un aktīvi izkustēties kopā ar pieredzējušiem instruktoriem.” 

Sacensībām jau pieteikušies 27 dalībnieki. Visaktīvāk piesakās mazie slēpotāji no Rīgas, Siguldas un tuvākās apkārtnes. Iepriekšējos gados ir bijuši sacensību dalībnieki arī no Baldones, Iecavas, Jelgavas, Babītes un Tukuma.

Nākamie AXA bērnu slēpošanas skoliņas sacensību posmi notiks 17.februārī un 3.martā. Visos posmos mazie slēpotāji mērosies prasmēm trīs vecuma grupās.

Pērn AXA bērnu slēpošanas skoliņu kopumā apmeklēja vairāk nekā 500 pirmsskolas vecuma bērni no visas Latvijas, bet mini slaloma sacensības „Mazais Reinis 2012” trīs posmos kopumā piedalījās vairāk nekā 150 mazie slēpotāji. Jāpiebilst, ka mazākajam sacensību dalībniekam no Siguldas bija tikai divi gadi. 

Visi sacensību dalībnieki arī šogad saņems enerģijas atjaunošanai veicināšanas balvas no AXA – veselīgos graudaugu musli batoniņus un jaunās AXA bērnu auzu putriņas ar mellenēm un āboliem vai šokolādes gabaliņiem. 

Vairāk informāciju iegūt par sacensībām un tām pieteikties Jūs varat zvanot vai sūtot īsziņu uz tālruni +37129272255 vai rakstot e-pastu uz administracija@reinatrase.lv, norādot bērna vārdu, uzvārdu un dzimšanas gadu. Sacensībām var pieteikties arī sacensību dienā. Vairāk informācijas par AXA slēpošanas skoliņu un sacensībām www.reinatrase.lv

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase
Kalnu slēpošanas sponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv