ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 11°C
Vējš: 0m/s

Jaunumi

22 • 11 • 2021

Bondare un Gedra Baltijas kausa 1. posmā svin uzvaras

Pēc gada pārtraukuma Baltijas kauss ir atgriezies Lietuvas slēpošanas hallē “Snow Arena”, aizvadot 1. posmu. No 16. līdz 21. novembrim Baltijas valstu, Polijas, Īrijas un Baltkrievijas kalnu slēpotāji sacentās slaloma, superslaloma un paralēlā slaloma disciplīnās. Sezonas pirmās sacensības pieaugušo konkurencē izcils padevās Latvijas kalnu slēpotājiem Lienei Bondarei un Žakam Gedram.

Baltijas kausu atklāja junioru un elites grupu sportisti. Junioriem sezonas sākums bija īpaši izaicinošs, jo bija jāaizvada divas slaloma sacensības vienā dienā. Pirmās dienas sacensības bija tikai junioru (U21) sportistiem, kurās sieviešu konkurencē pārliecinošu sniegumu slalomā parādījā lietuviešu kalnu slēpotāja Gabija Šinkunaite, izcīnot uzvaru. Vīriešu konkurencē nepārspēts bija igaunis Hans Markus Danilas. Dienas turpinājumā junioriem pievienojās arī elites sportisti, kas, likumsakarīgi, uz pjedestāla kāpa visaugstāk. Gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē labākie Latvijas izlases kalnu slēpotāji - Liene Bondare un Žaks Gedra.

Otrajā sacensību dienā, pēc divu kvalifikācijas braucienu aizvadīšanas, ātrākie tikās paralēlā slaloma trasēs. Sacenšoties plecu pie pleca, arī šeit pārāki bija Latvijas kalnu slēpotāji - Liene Bondare finālā uzvarēja Samantu Līcīti, savukārt Žaks Gedra finālā pārspēja lietuvieti Rokas Zaveckas.

Baltijas kausa sacensības organizē Latvijas Slēpošanas federācija (LSF) un šogad ļoti būtiski ir nodrošināt drošu vidi sportistiem un treneriem. Sekojot visām epidemioloģiskajām drošības prasībām, organizatori ar pārliecību skatās ziemas virzienā, šajā sezonā plānojot vēl 4 Baltijas kausa posmus. Nākamais posms paredzēts janvārī, Itālijas kalnu kūrortā Pozza di Fassa. 

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Kalnu slēpošanas sponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv