Temp.: 9°C
Vējš: 5m/s

23 • 01 • 2019

Noslēgušās ikgadējās Kūku maču sacensības pašiem jaunākajiem sportistiem

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 19. janvārī, skaistos ziemas apstākļos tika aizvadīts šīs sezonas pirmais Vilciņa kausa posms – Kūku mači, kuriem šogad tika svinēta 20 gadu jubileja.

Sacensības norisinājās Kaķīškalnā, Siguldā, un tajās piedalījās sākot no pašiem mazākajiem līdz pat U12 grupas jaunajiem sportistiem.

Mazākajā D5 grupiņā pie uzvaras meitenēm tika Tīna Oliņa, aiz sevis atstājot Sofiju Beinerti un Maiju Ciaguni. Tikmēr puišiem ātrākie bija Noels Drošs (“SK Ziemeļpols”), Rūdolfs Veigulis un Kristens Eigenfelds (abi “SK Pantera”).

D4 grupā divu braucienu summā rezultātus uzrādīja vien divas meitenes, no kurām labākā bija “Panteras” jaunā kalnu slēpotāja Tīna Matisone, kamēr otrā palika “SK Virsotne” sportiste Elizabete Allena. Arī zēniem uzvaru guva “SK Pantera” pārstāvis Alberts Beinerts, kamēr otro un trešo vietu izcīnīja “SK Apex” kluba sportisti Mārtiņš Baumanis un Henrijs Mūrnieks.

D3 grupā meitenēm ātrākā bija vēl viena “Panteras” audzēkne Emīlija Kliesta, kamēr otrā bija Igaunijas sportiste Linda Marija Zlobina. Trešo vietu izcīnīja “Ziemeļpolu” pārstāvošā Anna Eriņa. Arī zēniem uzvarēja “Panteras” kalnu slēpotājs Patriks Ciaguns, bet otrais bija igaunis Andrē Sari, bet goda pjedestālu noslēdza Patrika komandas biedrs Maiks Bērziņš.

Nākamajā vecuma grupā līdz uzvarai aizcīnījās Beatrise Fokrota (“SK ASI Ski-Box”), otrā palika Alesija Terlānova, kura pārstāv “Ziemeļpolu”. Tikmēr trešo vietu ieguva vēl viena “ASI Ski-Box” sportiste Daniela Anna Livčāne. Zēniem visu pjedestālu ieguva “Panteras” sportisti, no kuriem pārliecinoši ātrākais bija Kristians Indriksons, kurš pārspēja Renāru Lazdiņu un Ralfu Garanču.

Vecāko meiteņu grupā, kura ir pārstāvēta Vilciņa kausa ieskaitē, D1 grupā, ar pussekundes pārsvaru uzvaru guva “SK Ziemeļpols” kalnu slēpotāja Elza Zelča. Atlikušās pjedestāla vietas izcīnīja “SK Pantera” sportistes Heidija Ciagune un Emīlija Štrausa. Zēniem šajā vecuma grupā ātrākais bija “Kores” pārstāvis Olivers Daukuls, otro vietu, uzvarētājam zaudējot 0,52 sekundes, ieguva Sava Aškinezers (“SK Ziemeļpols”), bet goda pjedestālu noslēdza Emīls Vanags (“SK Apex”).

U12 grupā ātrākās bija “SK Virsotne” sportistes Kristiāna Hartmane un Loreta Reitere, kamēr trešā palika “Panteras’ Estere Jansone. Zēniem, bez pārsteigumiem, uzvaru ieguva “SK Snow Feel” slēpotājs Georgs Šmalcs, kamēr otrajā un trešajā vietā palika attiecīgi Nils Neo Trapāns (Kore) un Gustavs Gritāns (“SK Apex”).

Nākamais Vilciņa kausa posms tiks aizvadīts 9.februārī.

Autors: E.Beļakovs