ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 4°C
Vējš: 3m/s

Jaunumi

21 • 02 • 2018

Šonedēļ Siguldā Latvijas kausa 2. posms kalnu slēpošanā

Jau šajā nedēļas nogalē, no 23. līdz 25. februārim, Siguldas Pilsētas trasē tiks aizvadīts Latvijas kausa 2. posms kalnu slēpošanā, turklāt tāpat kā pirmajā posmā, pieaugušo slaloma sacensības jau atkal būs Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) sacensību statusā.

Pirmais Latvijas kausa posms tika aizvadīts pirms mēneša. Toreiz pieaugušo milzu slaloma sacensības pat nācās atcelt dēļ nelabvēlīgiem laikapstākļiem, kamēr slaloms abās dienās tika aizvadīts ne tajos labākajos laikapstākļos.

Pie uzvarām pirmajā posmā elites grupās tika Kristaps Zvejnieks, Evelīna Gasūna un Liene Bondare. Evelīna un Liene arī plāno startēt 2. posmā, kamēr Kristaps šajā nedēļas nogalē vēl nebūs atgriezies mājās no Olimpiskās Phjončhanas, Korejā.

Piektdienā, 23. februārī, divās FIS NJR sacensībās slalomā uz starta stāsies tikai junioru jeb U21 grupas sportisti, bet pēc tam tiks aizvadītas supergiganta sacensības jauniešiem (U12, U14, U16) un meistaru grupām.

Latvijas kausa 2. posms turpināsies sestdienā, kad gan uz starta stāsies lielākā daļa mūsu labāko sportistu – norisināsies divas FIS ENL sacensības slalomā elitei un junioriem. Tikmēr pēc tam sacensības milzu slalomā aizvadīs jaunieši un māsteri.

Pēdējā dienā elites un junioru grupu sportistiem beidzot būs iespēja sacensties milzu slalomā, jo, kā jau minēts, pirmajā posmā tas tika atcelts. Latvijas kausa 1. posmu noslēgs jaunieši, kuri sacentīsies tehniskākajā slaloma disciplīnā.

Visās sacensību dienās elites un junioru grupu sportistiem sacensību pirmais brauciens tiks aizvadīts plkst. 9.00, kamēr pēcpusdienā startēs jaunieši un meistari.

Sīkāka sacensību programma, kā arī visas jaunākās ziņas un rezultāti (tostarp rezultāti tiešsaistē sacensību laikā) apskatāmi Latvijas Slēpošanas federācijas mājaslapā www.ski.lv.

Autors: Edgars Beļakovs

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Kalnu slēpošanas sponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv