infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 8°C
Vējš: 3m/s

Sacensību kalendārs

23-25 • 2 • 2018

Latvijas kauss 2.posms

Provizoriskā sacensību programma

Provizoriskā programma Latvijas kausa 2.posmam kalnu slēpošanā (23-25.01.2018. Pilsētas trase, Sigulda, Latvija).

Piektdiena, 23.februāris

U21 FIS NJR SL 1.sacensības
08:00 Pacēlājs atvērts dalībniekiem
08:00 Komandu pārstāvju sanāksme
08:30 Trases apskate 1.braucienam
09:00 Starts 1.braucienam
09:30 Trases apskate 2.braucienam
10:00 Starts 2.braucienam
12:45 Apbalvošana

U21 FIS NJR SL 2.sacensības
08:00 Komandu pārstāvju sanāksme
10:45 Trases apskate 1.braucienam
11:15 Starts 1.braucienam
11:45 Trases apskate 2.braucienam
12:15 Starts 2.braucienam
12:45 Apbalvošana

Jauniešu/Meistaru SG
13:00 Reģistrācija, starta numuru saņemšana
14:00-14:15 Trases apskate sievietes
14:15-14:30 Trases apskate vīrieši
14:45 Starts treniņam sievietēm
15:15 Starts treniņam vīriešiem
16:00 Starts sievietēm
16:30 Starts vīriešiem
17:15 Apbalvošana

Sestdiena, 24.februāris

Elite/U21 FIS ENL SL 1.sacensības
8:00 Pacēlājs atvērts dalībniekiem
8:00 Komandu pārstāvju sanāksme
8:30 Trases apskate 1.braucienam
9:00 Starts 1.braucienam
9:30 Trases apskate 2.braucienam
10:00 Starts 2.braucienam
12:45 Apbalvošana

Elite/U21 FIS ENL SL 2.sacensības
8:00 Komandu pārstāvju sanāksme
10:45 Trases apskate 1.braucienam
11:15 Starts 1.braucienam
11:45 Trases apskate 2.braucienam
12:15 Starts 2.braucienam
12:45 Apbalvošana

Jauniešu/Meistaru GS
13:00 Reģistrācija, starta numuru saņemšana
14:00-14:15 Trases apskate sievietes
14:15-14:30 Trases apskate vīrieši
14:45 Starts 1.braucienam sievietēm
15:15 Starts 1.braucienam vīriešiem
16:00-16:15 Trases apskate sievietes
16:15-16:30 Trases apskate vīrieši
16:45 Starts 2.braucienam sievietēm
17:15 Starts 2.braucienam vīriešiem
18:00 Apbalvošana

Svētdiena, 25.februāris

Elites/U21 GS
8:00 Pacēlājs atvērts dalībniekiem
8:00 Komandu pārstāvju sanāksme
8:30 Trases apskate 1.braucienam
9:00 Starts 1.braucienam
9:30 Trases apskate 2.braucienam
10:00 Starts 2.braucienam
10:45 Apbalvošana

Jauniešu/Meistaru SL
11:00 Reģistrācija, starta numuru saņemšana
12:00-12:15 Trases apskate sievietes
12:15-12:30 Trases apskate vīrieši
12:45 Starts 1.braucienam sievietēm
13:30 Starts 1.braucienam vīriešiem
14:00-14:15 Trases apskate sievietes
14:15-14:30 Trases apskate vīrieši
14:45 Starts 2.braucienam sievietēm
15:20 Starts 2.braucienam vīriešiem
16:15 Apbalvošana

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase

Reģistrācijas & dalībnieki

Reģistrētie dalībnieki
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv