ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 3°C
Vējš: 3m/s

Jaunumi

23 • 03 • 2018

Kristaps Zvejnieks izcīna uzvaru Baltijas kausa slalomā

FIS Baltijas kausa 3. posma sacensībās slalomā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Kristaps Zvejnieks, kamēr Žaks Gedra Latvijai nodrošināja dubultuzvaru. Tikmēr sievietēm labākā no latvietēm bija Lelde Gasūna, kura izcīnīja dalītu piekto vietu.

Ja vakar aizvadītais slaloms paralēli tika vērtēts arī Latvijas čempionātā, tad šoreiz mūsu sportistiem nebija jāuztraucas par Latvijas ieskaiti.

Pirmajā braucienā Kristaps Zvejnieks uzrādīja ātrāko laiku, par 0,31 sekundi apsteidzot Somijas sportistu Miku Mankinenu. Cits soms Jonass Rasanens ieņēma trešo vietu, kamēr Žaks Gedra trasi veica ar ceturto labāko laiku.

Kristaps_Pyha_SL_day2.jpg
Kristaps Zvejnieks, FIS Baltijas kausa 3.posms, Foto: E.Lukšo

Otro braucienu Kristaps veica piesardzīgāk uzrādot ceturto laiku braucienā, tomēr divu braucienu summā Latvijas labākais kalnu slēpotājs svinēja pārliecinošu uzvaru. Mankinens 2. braucienā pieļāva kļūdu, izstājoties no cīņas par uzvaru. Tikmēr Žaks Gedra spēja pakāpties uz augšu, izcīnot otro vietu, no uzvarētāja atpaliekot par 1,34 sekundēm. Žaks arī uzrādīja savu otro labāko rezultātu FIS punktu izteiksmē – 23,72 FIS punkti. Trešo vietu ieguva soms Rasanens.

Pirmajā braucienā lielu kļūdu pieļāva Miks Zvejnieks, kurš būtu varējis cīnīties par goda pjedestālu. To apliecināja otrā brauciena rezultāts – 2. vieta braucienā, vien 0,06 sekundes aiz ātrākā laika īpašnieka. Labu rezultātu sasniedza arī Dāvis Zvejnieks, viņš izcīnot 20. vietu nopelnīja savu FIS punktu rekordu, tiekot pie 62,48 punktiem.

UTF-8''Žaks_Pyha_SL_day2_2.jpg
Žaks Gedra, FIS Baltijas kausa 3.posms, Foto: E.Lukšo

Meitenēm jau atkal pirmajā braucienā neveiksmes piedzīvoja vairākas no Latvijas izlases līderēm. Lelde Gasūna pieļāva kļūdu, tomēr viņai izdevās sasniegt finišu, līderei zaudējot 2,02 sekundes. Ātrākā bija somiete Nella Korpio, kura par 1,36 sekundēm apsteidza savu tautieti Kia-Emīliju Hakalu, bet vēl vienu sekundes simtdaļu vairāk zaudēja cita Somijas sportiste Rīka Honkanena.

Otrajā braucienā Korpio savu pārsvaru vēl vairāk palielināja, divu braucienu summā pārspējot Honkanenu par 1,62 sekundēm. Hakala otrajā trasē pieļāva kļūdu, izstājoties no cīņas par pjedestālu, un ļaujot pie pjedestāla noslēdzošās vietas tikt Jūlijai Toivainenai (Somija).

Lelde Gasūna 2. braucienā spēja pakāpties uz augšu, izcīnot dalītu piekto vietu ar somieti Ēriku Pikalainenu. Viņas abas uzvarētājai zaudēja 3,06 sekundes.

Rīt Latvijas Slēpošanas federācijas (LSF) rīkotais Baltijas kausa 3. posms noslēgsies ar sacensībām paralēlajā slalomā.

Visas jaunākās ziņas, foto galerijas, kā arī sacensību rezultātu un audio tiešraides var vērot LSF mājas lapā www.ski.lv.

Autors: Edgars Beļakovs

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Kalnu slēpošanas sponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv