ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 26°C
Vējš: 3m/s

Priekuļu Loppet 2013

29 • 1 • 2013 / Priekuļi

Devīze: „Slēpojums visiem kam vēl nav 100”.

Vieta: Slēpošanas-biatlona komplekss „Priekuļi”

  • 1.posms 23. janvāris
  • 2.posms 29.janvāris
  • 3.posms 13. februāris
  • 4.posms 20. februāris

Programma (katra posmam):

  • 17.40 -18.20 Starta numuru saņemšana sacensību vietā
  • 18.30 Masu starts
  • 20.00 Finiša slēgšana
  • 20.15 Balvu izloze

Sacensību noteikumi
Iepriekšējā reģistrācija internetā www.olimpiskaiscentrs.cesis.lv ne vēlāk kā līdz attiecīgā posma norises dienas plkst. 1200 Iepriekšēja reģistrācija katram posmam tiek slēgta ātrāk gadījumā, ja pieteikumu skaits sasniedz 130 dalībniekus! Starta numuru saņemšana un dalības maksas iemaksa notiek sacensību vietā līdz 1820.

Dalības maksu iespējams pārskaitīt elektroniski, līdzi ņemot maksājuma uzdevuma izdruku. Rekvizīti: Biedrība „Rollertour”, Reģ. Nr.40008159264, konts AS „Swedbank”, LV93HABA0551028372201, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu.

Saņemot dalībnieka numuru un transpondentu, dalībnieks apliecina ar parakstu, ka uzņemas atbildību par savu veselības stāvokli un sacensību nolikuma ievērošanu.

Transpondents ir jāpiestiprina pie apakšstilba. Pēc finišā, vai izstājoties, transpondents jānodod finiša kontroltiesnesim. Sods par transpondenta nozaudēšanu vai sabojāšanu – Ls 30.

Visiem dalībniekiem tiek dots kopējs starts, Sacensības notiek brīvajā stilā. Distancē jādod ceļš ātrāk slēpojošiem dalībniekiem pēc pirmā pieprasījuma. Ja dalībnieks neveic marķēto distanci, viņš tiek diskvalificēts. Sacensību 1. posmā dalībnieku starta numuri tiek piešķirti un nostādīšana startam notiek ņemot vērā 2012. gada kopvērtējuma rezultātus.

Ja dalībnieks pārtrauc slēpojumu pirms kontrollaika signāla beigām, viņam ir jānodod numurs un transpondents kontroltiesnesim vai tieši sekretariātā.

Gimeņu grupā” komandu veido neierobežots dalībnieku skaits no vienas ģimenes komandas. Slēpojuma nolikuma izpratnē ģimeņu komandai kvalificējas – 1 ģimenes locekļi, kam savstarpēji jābūt 1. un 2. pakāpes radiniekiem (mazbērni, vecvecāki, brāļi, māsas).

Gimeņu grupas” komandām reģistrējoties dalībniekus sacensībām ir jānorāda ģimenes komandas sastāvs. „Gimeņu grupā” kopvērtējums tiek noteikts summējot visu komandas dalībnieku veikto distanci. „Gimeņu grupas” dalībnieki tiek vērtēti arī individuāli vecuma grupās.

Nepārvaramas varas apstākļu gadījumā, atsevišķu sacensību posmu datums var tikt mainīts, par to paziņojot www.olimpiskaiscentrs.cesis.lv

Vērtēšana
Augstāku vietu kopvērtējumā absolūti un grupā izcīna tas dalībnieks, kas noslēpojis garāku distanci 4 posmu summā. Ja dalībnieks šķērso finiša līniju pēc noteiktā kontrollaika beigām, tiek ieskaitīts pēdējais kontrollaiks (apļu skaits), kas fiksēts šķērsojot apļu/finiša līniju. Ja 2 vai vairāk dalībniekiem ir vienāds veiktās distances garums, tad savstarpēji tiek ņemts vērā rezultāts (laiks).

Apbalvošana
Sacensību noslēguma un apbalvošanas ceremonija tiek organizēta Priekuļu novada pašvaldības telpās (Priekuļos, Cēsu prospektā 1).  Apbalvoti tiek 1.-3. vietu ieguvēji kopvērtējumā katrā grupā un absolūtā vērtējumā tiek apbalvoti ar balvām. Visi dalībnieki, kas 4 posmu summā veic vismaz 100km saņem „Priekuļi Loppet 2013” piemiņas medaļas. Absolūtais kopvērtējuma uzvarētājs vīriešu un sieviešu kategorijā saņem kausu. Katra posmā visi dalībnieki piedalās balvu izlozē.

Sacensības organizē
Cēsu Olimpiskais centrs. Galvenais tiesnesis: M. Niklass, gsm 2 9 1 4 6 1 3 0, e-pasts: priekuli 2012 @ gmail. com

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase

Saistītā informācija

Rezultāti

Galerija

Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv