ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 12°C
Vējš: 2m/s

Trases

Egļukalns

Kalnu galvenās slēpošanas trases EGĻUKALNS atrodas kalna dienvidaustrumu pusē un sastāv no trim laidēm, kuru kopējais garums ir 690 metri. Augstumu kritums visās trasēs ir 40 metri. Visas trases ir apgaismotas. Starta līnija atrodas pašā kalna Egļukalns virsotnē.

Zilā trase ir 200 metrus gara un ir ideāli līdzīga komfortabla un mierīga slidošanas virsma. Ir popularitāte starp bērniem, kuri jau labi apguvuši kalnu slēpošanas tehniku un piesaista jaunpienācējus, kuri ir aizvadīti slēpotāja vai snovbordista sākotnējās sagatavošanas kursos. Trase ir aprīkota ar jaunu (2018. g.) modernu bugļveida tipa celtni. Trasē strādā instruktori.

Sarkanajai trasei ir apmēram 250 metru garš, gluds reljefs, kas ļauj attīstīt ievērojamu ātrumu līdz nolaišanās beigām. Piemērots visiem slēpotājiem un snovbordistiem jau ļoti labi apguvis slidošanas meistarību kalnu slēpošanas kūrortos. Trasei ir komfortabls 70 metru attālums bremzēšanai. Labajā pusē uzstādīts jauns (2019. g.) moderns bugļveida tipa celtnis. Trasē strādā instruktori ar vēlmi uzlabot savu slēpošanas tehniku.

Melnās trases garums ir 220 metri un ir 3. lielo platformu (tramvaju) kaskāde sniega parkam, kam ir ļoti stāvas nolaišanās. Atrodas vidū starp Zilo un Sarkano trasi. Piemērots slēpotājiem un snovbordistiem, kuriem jau ir daudz pieredzes un drosmes. Esiet uzmanīgs: pirms nolaišanās sagaidiet braucienu pēc viņa iepriekšējā sportista. Pēc šīs trases pabeigšanas ātrums ļauj izbraukt no Zilās vai Sarkanās trases

Esiet sveicināts Ģimenes slēpošanas datu bāzes EGĻUKALNS! Pēc sarežģītības pakāpes klasifikācijas šī trase tiek uzskatīta par vieglu un apzīmēta ar zaļu krāsu.Tā ir īsta paradīze jaunpienācējiem un ģimenes atpūtai. Pirmajā reizē nevar nokāpt no kalna. Šeit pieredzējuši un pieklājīgi instruktori veic apmācību. Te ir ģimenes. Mērenajā augstumā virs 15 metriem garuma garums pa celtni ir 120 metri. Finiša līnija ir 70 metri, kas ļauj bez bremzēm braukt līdz drošai pilnīgai pieturai. Lifts ir piemērots topošajiem slēpotājiem un snovbordistiem bez vecuma ierobežojuma. Apakšējo staciju nožogojumos ir pacēlāja lietošanas instrukcijas. Trases reljefs bez straujiem pārkritieniem. Trases apakšējā robeža ir aprīkota ar speciālu tīklu kalnu slēpošanas nogāzēm. Šeit jūs varat saņemt gan pirmās emocijas no kalnu slēpošanas, gan uzmundrinošas ģimenes atpūtas. Kamēr jūsu ģimene uzturas Ģimenes trasē, jūs varat vērot viņu no mājīgās kafejnīcas gan dienas, gan vakara laikā.

- Nav vecuma robežu. Nav robežu emocijām. Kā bērnībā! Tā ir snoutinga trase - nolaišanās no kalna uz speciālu balonu. Sinonīna trase ir garāka ar sānu virzošajiem bortiem, starp kuriem jūs ejat uz balona ledus kalnā. Apakšā jūs gaida stāvs apvērsums un lifts, lai jūs atgrieztu trases augšgalā. Viss, kas jums jādara, ir izbaudīt ātro miegu un komfortablu pacelšanos augšstāvā. Tā ir neaizmirstama atpūta visai ģimenei.

Darba laiks:

  • Pirmdiena 10:00-20:00
  • Otrdiena 10:00-20:00
  • Trešdiena 10:00-20:00
  • Ceturdena 10:00-20:00
  • Piektdiena 10:00-20:00
  • Sestdiena 10:00-20:00
  • Svētdiena 10:00-20:00

Ar cenām var iepazīties šeit

Atrašanās vieta: Svente, Daugavpils novads, Latvija
Info tālrunis: +371 22034430
E-pasts: [email protected]
Mājas lapa: www.eglukalns.lv

Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv