ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 10°C
Vējš: 2m/s

Trases

Žagarkalns

 

large_Kalna_she__ma.jpg 

 Trases:

  • "Žagarkalns" - Šis ir slēpotāju visvairāk iecienītais kalns no 5 bāzes kalniem. Droši vien tādēļ, ka tas ir visplatākais un ar interesantu viļņveida reljefu. Tā virsotnē ir  kafejnīca, kura darbojās nedēļas nogalēs. Uz Žagarkalna nogāzes uzstādīti 2 pacēlāji, abi "tablešu" tipa.
  • "Cīruļkalns" - 180 m garš. Salīdzinoši stāvākā no mūsu bāzes nogāzēm. Tā virsotne ir savienota ar garo kalnu un Skolnieku kalnu. Šīs nogāzes augstuma starpība ir 50 m. Reljefs vienmērīgs un līdzens. Tā virsotnē atrodas Inventāra noma un kafejnīca. Tiešs savienojums ar Skolnieku kalnu. Uz Cīruļkalna ir uzstādīti 2 "tablešu" tipa pacēlāji. Cīruļkalna-1 trases "kabatā" atrodas Guttas Snovborda parka mācību zona, vai tā sauktais "mazais snovparks". 
  • "Garais kalns" -  ir 400 metru ar lēzenu un vienmērīgu reljefu nogāze. Tā ir piemērota slēpotājiem un snoveriem, kam patīk gari, slaidi nobraucieni bez ekstrēmiem piedzīvojumiem. Trase ir aprīkota ar "tablešu" tipa pacēlāju un savienota ar Skolnieku kalna lejas daļām.
  •  "Meža trase" -  ir 420 m gara, ar vislielāko augstuma starpību Žagarkalnā. Šī trase ir viena no interesantākajām Žagarkalnā, jo tās reljefs dažādos posmos atšķiras, turklāt daļa no trases ved cauri mežam. Meža trase sākas Žagarkalna virsotnē, tālāk ved gar Ofisa ēku, caur Guttas snovparku, mežu, līdz pat Garā kalna pakājei.

Pacēlāju cenas: http://www.zagarkalns.lv/cenas/cenas_pacelajiem_201516_gada_sezona.php

Inventāra īres cenas: http://www.zagarkalns.lv/cenas/inventara_ire_201516_gada_sezona.php

Instruktoru rezervācijas: +371 28707707 (No plkst. 9:00 līdz 20:00)! Ja vēlaties rezervēt instruktoru brīvdienām (Sestdienai, vai Svētdienai), iesakām to darīt jau nedēļas sākumā!

Instruktoru cenas: http://www.zagarkalns.lv/cenas/instruktoru_pakalpojumi_201516_gada_sezona.php

Snovborda Akadēmijā aicināti bērni un jaunieši vecumā no 6 - 18 gadiem, kas vēlas iemācīties brīvi braukt un veikt trikus ar snovborda dēli. Braukšanas prasmes apgūsiet kvalificētu snovborda instruktoru pavadībā, jautrā kompānijā ar līdzīga vecuma snovbordistiem visas sezonas garumā Žagarkalnā. Snovborda Akadēmiju kopš 2012. gada vada instruktore Līga Strazdiņa. Līgai ir ISIA akceptēts 2. līmeņa snovborda instruktora sertifikāts, LSFP izsniegts C kategorijas snovborda trenera sertifikāts un plaša pieredze darbā ar grupām, kas nodarbības padara interesantas un kreatīvas.

Bērnu slēpošanas skoliņa paredzēta bērniem no 3- 10 gadu vecumam. Slēpošanas skoliņas nodarbības notiek divos līmeņos.

Kafejnīca: Žagarkalna virsotnes zonā ir kalna kafejnīca. Kafejnīcā ir plašs ēdienu piedāvājums, ieskaitot dažus eksotiskos ēdienus. Cenas ir samērīgas un nav lielas. Savukārt Cīrulīšu puses kafejnīcas telpās brīvdienās būs dzērienu bārs un tur varēs ieturēt pusdienas ar līdzpaņemtām sviestmaizēm.

Bērnu istaba, veikals, Žagarkalns pirtiņa, Brīvdienu māja, apartamenti "Vimbas" Žagarkalna virsotnē

Kontaktinformācija:

Tālrunis trasē: 26266266
Mājaslapa: http://www.zagarkalns.lv

Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv