ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 15°C
Vējš: 4m/s

Trases

Kaķīškalns

Atpūtas kompleksā “Kaķītis” jau kopš 2001.gada darbojas divas labiekārtotas kalnu slēpošanas trases. Uz mazā kalna var apgūt pirmās slēpošanas iemaņas pieredzējušu instruktoru pavadībā, savukārt uz lielā kalna baudīt ātrus un sportiskus nobraucienus. To visu Jūs varat apvienot ar gardu maltīti krodziņā, izkarsēšanos pirtīs un nakšņošanas iespējām mūsu viesnīcā.

Kaķīškalna mazā slēpošanas trase ir ~100 metrus gara dienvidaustrumu nogāze, un augstumu starpība ir 10 metri. Šī ir ļoti piemērota trase bērniem un iesācējiem, jo ir plaša un lēzena. Trase ir aprīkota ar troses pacēlāju, kuram piestiprināti rokturi. Tāpat trasē ir ierīkots mākslīgais apgaismojums. 

Darba laiki: 

  • Pirmdiena – piektdiena 16.00 – 22.00 
  • Sestdiena, svētdiena 9.00 – 22.00 

Cenas: 1h – 3.00€, 2h – 5.00€, Visa diena – 6.00€, Bērniem līdz 7 gadu vecumam -50%. 

Kaķīškalna lielā slēpošanas trase atrodas Gaujas senlejas ziemeļu nogāzē, un tā ir ~320 metrus gara un augstumu starpība ir 80 metri. Šī ir viena no sportiskākajām trasēm Latvijā, un tā ir labi piemērota slēpotājiem ar iepriekšēju pieredzi. Trase ir aprīkota ar “tablešu” tipa pacēlāju, kura celtspēja ir 700 cilvēki stundā. Trasē ir ierīkots mākslīgais apgaismojums un sniega ražošanas sistēma. 

Darba laiki:

  • Pirmdiena – Piektdiena  14.00 – 22.00 
  • Sestdiena, Svētdiena 9.00 – 22.00 

Braukšanas apmaksas kārtība
Uz lielā kalna apmaksa tiek veikta par katru pacēlāja izmantošanas reizi, iemaksājot braukšanai paredzēto summu kasē un saņemot speciālu elektronisku karti (ķīlas nauda par karti 5.00€), kurā tiek ieskaitīta iemaksātā summa. Katru reizi ejot pie pacēlāja, šī karte jātuvina nolasīšanas ierīcei, kura automātiski debetē no kartes attiecīgo maksu par pacēlāja izmantošanu. Pēc slēpošanas karti var nodot kasē un saņemt atpakaļ iemaksāto ķīlas naudu. Pacēlāja apmaksu var veikt kalna virsotnē esošajā krodziņā. Brīvdienās ir atvērta arī kase kalna pakājē. 

Cenas (par pacēlāja izmantošanas reizi): 1 pacelšanās reize – 0.50€, pensionāriem darba dienās no 14.00-18.00 – 0.30€, pārējā laikā 0.45€, bērniem līdz 7.g.v. vecāku uzraudzībā bez maksas, 1 pacelšanās reize ar sezonas karti – 0.45€ 

Samaksāt par Lielā kalna trasi var “Kaķīša” krodziņā. 

Sezonas karte:
Ja elektroniskajā pacēlāja norēķinu kartē vienā maksājumā tiek iemaksāti 70.00€  vai vairāk, tad šī karte iegūst sezonas kartes statusu un par katru pacēlāja izmantošanas reizi no šīs kartes turpmāk tiek debetēti 0.45 €. Šai kartei tiek ieprogrammēts derīguma termiņš līdz sezonas beigām. Pati karte ir izmantojama arī nākamajā sezonā, taču iemaksātā summa šajā gadījumā uz nākamo sezonu nepāriet. Bez tam no šīs kartes nav iespējams noņemt daļu naudas summas un iemaksāt citā kartē. Sezonas kartes jūs varat aktivizēt krodziņa kasē.

Kontakti, informācija
Tālrunis: +371 67976886
E-pasts: [email protected] 

Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv