ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 11°C
Vējš: 6m/s

Vilciņa kauss, 4.posms – Ski-box balvas izcīņa

5 • 3 • 2023 / Žagarkalns, Cēsis

4377257b-17c9-4f4c-be4a-1a5b934e8f47.jpeg

Mērķis 

Popularizēt kalnu slēpošanas sportu kā labu brīvā laika pavadīšanas iespēju.
Sarīkot svētkus maziem kalnu slēpošanas entuziastiem un noskaidrot, kurš ir pats ātrākais, veiklākais un drosmīgākais mazais kalnu slēpotājs.
Popularizēt Žagarkalna trases kā lielisku atpūtas un patīkamu brīvā laika pavadīšanas vietu. 

Vieta un laiks

Sacensības notiek 2023.gada 5.martā,  ŽAGARKALNĀ, nogāzē Žagarkalns. Skatīt pievienotu trašu shēmu.  https://zagarkalns.lv/

Reģistrācija un numuru saņemšana plkst. 9:00 – 9:30- Pie Žagarkalna kafejnīcas.
Trases apskate plkst. 9:30 – 10:00
Starts 1.trase plkst. 10:15
2.trases apskate 15 minūtes pēc 1.trases noslēdzošā dalībnieka un ilgst 20 minūtes(Trases apskate notiks tikai trases pārlikšanas gadījumā, pie laba trases seguma, trase netiks mainīta)
2.trases starts 10 minūtes pēc trases apskates. Otrā brauciena starta laiki tiks izsūtīti treneriem “Vilciņkausa” whatsapp grupā.
APBALVOŠANA 10 minūtes pēc katras vecuma grupas pie kafejnīcas un galvenās ēkas. 

Sacensību vadība

Sacensības organizē sporta klubs „ASI ” sadarbībā ar “Žagarkalns”, sporta preču veikalu “SKI-BOX”, un biedrību “A2”. Sacensību galvenā tiesnesis – Dainis Krauja, (tālr. 26192145), tiesnešu kolēģiju nodrošina sporta klubs “ASI”. Laika ņemšanu un fiksēšanu veic biedrība „A2”.

Sacensību dalībnieki

Dalība sacensībās ir atklāta, un var piedalīties visi interesenti vecumā no 2013.g.dz. un jaunāki, kuri apguvuši kalnu slēpošanas iemaņas un patstāvīgi, bez palīdzības var veikt sacensību trasi.

Dalībnieki tiks vērtēti sekojošās vecuma grupās:
2013. gadā dzimušie (zēni un meitenes atsevišķi)
2014. gadā dzimušie (zēni un meitenes atsevišķi)
2015.gadā dzimušie  ( zēni un meitenes atsevišķi)
2016.gadā dzimuši un jaunāki (zēni un meitenes atsevišķi)  

Sacensību disciplīna 

Milzu slaloms: 2 trases
Sacensību trases pielāgotas attiecīgā vecuma grupām.
Starta secība: no jaunākās grupas uz vecāko, starta numuru secībā meitenes un zēni.
Meiteņu numuri 1-100- Baltie LEXUS
Puišu numuri 1-100- Sarkanie AUDI  

Sacensību vērtēšana

Uzvarētājs tiek noteikts pēc divu trašu uzrādītā mazākā koplaika.
Sacensību rezultāts U10 grupas sportistiem tiks ieskaitīts arī LSF Vilciņa kausa 2023 sezonas kopvērtējumā. 

Sacensību noteikumi

• Ķivere ir obligāta visiem sacensību dalībniekiem.
• Treniņi pa sacensību trasi NENOTIEK!
• Par savu drošību dalībnieki atbild paši, viņu vecāki vai pavadošais treneris, apstiprinot to ar savu parakstu sacensību pieteikumā.
• Dalībnieks sacensību teritorijā drīkst atrasties tikai pareizi uzvilktā numurā. Dalībnieks tiek diskvalificēts, ja sacensību laikā starta numurs tiek nekārtīgi valkāts vai arī netiek uzvilkts. Pēc sacensībām starta numurs jānodod sacensību organizētājiem. Numura tīšas sabojāšanas, nozaudēšanas vai neatgriešanas gadījumā, dalībniekam jāsedz zaudējumi 35 EUR vērtībā.
• Protestu var iesniegt ne vēlāk kā 10 minūtes pēc konkrētās disciplīnas sacensību beigām, adresējot to sacensību galvenajam tiesnesim. Kopā ar protestu sekretariātā jāiemaksā 50 EUR. Strīdīgo situāciju izskata tiesnešu kolēģija, bet lēmumu pieņem galvenais tiesnesis ne vēlāk kā 15 minūtes pēc protesta saņemšanas. Galvenā tiesneša pozitīva lēmuma un protesta apmierināšanas gadījumā iemaksātā nauda  tiek atgriezta protesta iesniedzējam. Galvenā tiesneša noraidoša lēmuma gadījumā iemaksātā nauda 50 EUR netiek atgriezta.
• Sportists var tikt diskvalificēts, ja veic vairāk kā vienu pāragru startu, neapstājas pēc tiesneša komandas, apbrauc vārtus no nepareizās puses, traucē vai aizskar citus dalībniekus, neievēro trases lietošanas un sacensību noteikumus. 

Apbalvošana

Visi  sacensību dalībnieki tiek apbalvoti ar piemiņas diplomiem un pārsteiguma balvām. 1.- 3. vietas ieguvēji saņem sacensību rīkotāja sagādātu kausu.
12 labāko rezultātu uzrādītāji starp meitenēm un 12 labāko laiku uzrādītāji starp zēniem  (12 zēni un 12 meitenes), neatkarīgi no viņu vecuma grupas, piedalīsies galvenās balvas izlozē.
GALVENĀ BALVA –  POC slēpošanas ķivere.  

Pieteikumi un sacensību izdevumi

Sacensībām piesakās www.infoski.lv aizpildot pieteikuma veidlapu par piedalīšanos sacensībās līdz 03. marta plkst. 20:00.
• Izdevumus, kas saistīti ar sacensību organizēšanu sedz organizatori.
• Izdevumus, kas saistīti ar dalībnieku piedalīšanos sacensībās sedz paši dalībnieki vai viņu komandējošā organizācija. 
Dalības maka 25 euro. Sacensību dalībnieku maksa par pacēlāju iekļauta sacensību maksā. Pacēlāju sacensību dalībnieki drīkst izmantot tikai uzrādot starta numuru. Treneriem pacelšanās bez maksas- pacēlāja biļete jāsaņem no organizatoriem.

Organizatoriskā informācija sacensību dalībniekiem un līdzjutējiem

Numuru saņemšana kluba trenerim sacensību dienā no plkst. 09.00-09.30 pie galvenās kafejnīcas, sacensību rīkotāju teltī, veicot samaksu par visiem sava kluba startējošajiem dalībniekiem.
Sacensību vietā un laikā tiek ievēroti aktuālie noteikumi par pulcēšanās ierobežojumiem.
Uz kalna, sacensību laikā, atrodas tikai sacensību dalībnieki ar starta numuriem un sporta klubu treneri.
Pasākumā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti organizatoru un pašvaldības publicitātes vajadzībām.
Ja veicot 1.trasi dalībnieku piemeklē neveiksme (DSQ vai DNF), dalībnieks DRĪKST startēt 2.trasē, noslēgumā saņemot mierinājuma balvu un diplomu „par piedalīšanos”.
Pievienotajā attēlā redzama nokļūšana uz startu ar automašīnām no “Žagarkalns” kafejnīcas. Vecāki drīkst atrasties trases malā, labajā pusē(skatoties no kalna augšas uz leju) aiz norobežojošās lentas, netraucējot sacensību norisi. 

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase

Reģistrācijas & dalībnieki

Reģistrētie dalībnieki

Saistītā informācija

Rezultāti

Galerija

Kalnu slēpošanas sponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv