ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 10°C
Vējš: 2m/s

Kaķīškalna kauss 2019 3. posms

19 • 2 • 2019 / Kaķīškalns

Kaķīškalna kausa izcīņa ir kalnu slēpošanas sacensības, kurās drīkst piedalīties jebkurš interesents, kurš ir samaksājis dalības naudu.

Sacensību kalendārs

1.posms 22.01.19
2.posms 05.02.19
3.posms 19.02.19
4.posms 05.03.19

Laika apstākļu dēļ sacensību datumi var tikt mainīti (informācija www.kakiskalns.lv). Sacensību sākums plkst.19.00.

Reģistrācija

Reģistrēties Kaķīškalna kausa izcīņas sacensībām var Kaķīškalna krodziņā, bet ne vēlāk kā divas stundas līdz startam!!! Pēc šī laika reģistrācija sacensībām vairs netiek veikta!
Reģistrējoties dalībnieks iesniedz aizpildītu reģistrācijas anketu un samaksā dalības naudu. Reģistrācijas anketas var saņemt Kakīškalna bārā un veikalā Ski Box Rīgā. Reģistrācija ir spēkā, ja dalībnieks ir aizpildījis visas anketas ailes!

Sadalījums vecuma grupās

  • 18 līdz 35 gadi AS AV
  • 36 līdz 49 gadi BS BV
  • 50 + gadi CS CV
  • Lietpratēji līdz12 gadu vecumam U12S U12V
  • Lietpratēji līdz16 gadu vecumam U16S U16V
  • Lietpratēji 16 līdz 35 gadi LS LV
  • Lietpratēji 36  un vecāki LSI LVI

Grupa tiek izveidota, ja tajā pieteikušies vismaz 4 dalībnieki. Ja pieteicies mazāks skaits dalībnieku, tad tos pievieno tuvākajai atbilstošajai grupai.
!!!Dalībnieki, kuri ir trenējušies sporta skolās kalnu slēpošanā, vai piedalījušies jebkurās LSS rīkotajās sacensībās, var reģistrēties tikai lietpratēju grupā. Dalībnieku piederību atbilstošajai grupai izskata un pārbauda sacensību galvenais tiesnesis. Tiesneša lēmums dalībniekam tiek paziņots pirms numuru izdales!!!

Starta vietu sadalījums

Starta vietas tiek sadalītas atbilstoši pieteikšanās kārtībai – tas, kurš pieteicies pirmais, startē savā grupā pirmais, utt. Otrajā trasē dalībnieki startē sākot ar piektā rezultāta uzrādītāju pirmajā trasē līdz labākā laika uzrādītājam un tālāk sestās, septītās un turpmāko vietu ieguvēji.

Sacensību norise

Starta numurus dalībnieki saņem no plkst.18:00 līdz 18:30.
No 18:30 līdz 18:55 notiek iepazīšanās ar trasi.
Starts trases iebraucējam 19:00. Starts pirmajam sacensību dalībniekam uzreiz pēc trases iebraucēja finiša.
Grupas startē sākot ar sieviešu grupām no vecākās uz jaunāko un tad lietpratējas. Pēc tam, tādā pašā secībā startē vīrieši. Dalībnieki grupas ietvaros startē atbilstoši starta vietu sadalījumam. Starts tiek dots uzreiz pēc iepriekšējā dalībnieka finiša. Ja dalībnieks nav gatavs startam un nevar startēt minūtes laikā viņš var tikt nepielaists pie starta. Šajā gadījumā dalībniekam iemaksāto dalības naudu neatmaksā. Šo lēmumu pieņem sacensību galvenais tiesnesis. Pēc lēmuma pieņemšanas uz starta tiek aicināts nākamais dalībnieks.
Starp braucieniem ir 45 minūšu pārtraukums, kura laikā notiek jaunas trases izveidošana otrajam braucienam un dalībnieku iepazīšanās ar trasi .
Sacensību rezultāti tiek paziņoti trīsdesmit minūšu laikā pēc beidzamā dalībnieka finiša. Rezultātu paziņošana un apbalvošana notiek Kaķīša krodziņā. Rezultāti tiek publicēti arī Kaķīškalna mājas lapā un izlikti uz ziņojumu dēļa Kaķīškalnā krodziņā. 

Dalības nauda

Dalības maksa ir 15 EUR (piecpadsmit eiro) (dalības maksā ir iekļauta maksa par pacēlāja izmantošanu sacensību laikā ar uzviktu starta numuru).

Rezultāti un kopvērtējums

Katras sacensību posma vietu sadalījums tiek noteikts saskaitot divās trasēs uzrādītos rezultātus. Katra posma pirmo desmit vietu ieguvēji saņem punktus (1.vieta – 15 punkti , 2.vieta – 11 punkti , 3-9 , 4-7, 5-6 , 6-5 , 7-4 , 8-3 , 9-2 , 10-1). Kopvērtējuma ieskaitei tiek summēti dalībnieka visu trīs posmu punkti. Ja kopvērtējumā vairākiem dalībniekiem ir vienāds punktu skaits, augstāku vietu iegūst tas, kurš bijis augstākā vietā noslēguma posmā. 

Apbalvošana

Katra posma pirmo trīs vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar diplomiem. Pirmo trīs vietu ieguvēji kopvērtējumā tiek apbalvoti ar Kaķīškalna kausiem un dāvanu kartēm.

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase

Saistītā informācija

Rezultāti

Kalnu slēpošanas sponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv