ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 7°C
Vējš: 3m/s

Latvijas kauss

18-19 • 2 • 2012 / Kordes trase

Sacensību laiks, vieta un organizators
Sacensību galvenais organizators ir Latvijas slēpošanas savienība (LSS).

  • 1. kārta notiks 2012. gada 18. un 19. janvārī, Siguldā, Kordes trasē.
  • 2. kārta notiks 2012. gada 25. un 26. februārī, Siguldā, Olimpiskais Centrs Sigulda.

Dalībnieki
Dalībnieki Latvijas Kausa sacensībās kalnu slēpošanātiek iedalīti sekojošās grupās:
Jaunieši - A grupa (1997/1998. g. dz.), B grupa (1999/2000. g. dz.), C grupa (2001/2002. g. dz.).
Pieaugušie - Elite E (1996.g.dz. un vecāki), Juniori J (1992.- 1996.g.dz.), Seniori S (1977. g. dz. un vecāki).

Sacensību norise
Sacensības notiek saskaņā ar šo Nolikumu pēc FIS noteikumos ietvertajiem principiem. Tiek rīkoti divi braucieni SG, GS un SL disciplīnās. A, B, C grupu pirmo trīs vietu ieguvējiem abos dzimumos ir brīvprātīga iespēja piedalīties pieaugušo Latvijas kausa sacensībās tajā disciplīnā, kurā viņš ieguvis 1-o, 2-o, vai 3-o vietu. Šie trīs jaunieši startē pēc pieaugušo pirmās starta grupas, ja to savādāk nenosaka sacensību GT. Starta kārtību otrajā trasē koleģiāli vienojoties ar treneriem un klubu pārstāvjiem var brīvi noteikt Galvenais Tiesnesis, balstoties uz trases fizisko stāvokli, laika apstākļiem un startējošo dalībnieku skaita.

Apbalvošana
Ar kausiem un diplomiem tiek apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji. Ar diplomiem tiek apbalvoti 4-o, 5-o, un 6-o vietu ieguvēji. Dalībnieki, kuri nav ieradušies uz balvu pasniegšanas ceremoniju, bez attaisnojoša iemesla (trauma, veselības problēmas) zaudē tiesības uz jebkuru viņam pienākošos balvu, ieskaitot naudas un mantiskās balvas.

Pieteikšanās sacensībām
Pieteikums par dalību sacensībās jāiesniedz LSS ne vēlāk kā 24 stundas pirms sacensībām. Pieteikumu iesniedz sportists, klubs vai kluba atbildīgā persona, kura pārstāv konkrēto sportistu. Pieteikums jāiesniedz elektroniskā veidā izdarot reģistrāciju LSS mājas lapā www.infoski.lv vai elektroniski uz adresi [email protected] Ar pieteikuma saņemšanas brīdi kluba norādītā persona kļūst par sacensību dalībnieku.

Kā reģistrēties sacensībām?

  • Jums no sākuma ir jāatver konts lapā Arrange.lv (to var izdarīt spiešot uz pogas "Izveidot lietotāja kontu"). Ar šo Arrange.lv lietotāja kontu turpmāk varēsiet reģistrēties arī pārējās sacensībās un Jums nebūs atkārtoti jāaizpilda personīgā anketa.
  • Ja esiet jau reģistrējies Arrange.lv lapā, tad spiediet pogu "Ienākt", ievadiet savu epasta adresi, paroli, jums būs pieeja reģistrācijas anketai, kurā varēsiet reģistrēt savu dalību noteiktajām sacensībām. 
  • Lietotāju kontu izveido scensību dalībniekam (arī nepilngadīgam). Dalības var maksāt pats dalībnieks vai arī trešā persona - vecāki, sponsori, sporta skolas, klubi utt.


1 Komentāri

Kur ir registreetie sportisti? Nevaru saprast vai mana meita ir jau pieregistreta vai nee,?!?!?!
16 • 02 • 2012 / 22:26
Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Kalnu slēpošanas sponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv