Temp.: 1°C
Vējš: 3m/s

09 • 02 • 2013

Rodem 42.vieta pasaules čempionātā nobrauciena disciplīnā

Latvijas kalnu slēpotājs Roberts Rode šodien pasaules čempionātā kalnu slēpšanā nobrauciena disciplīnā izcīnīja 42.vietu, informē sacensību organizatori.

Rode nobraucienu veica divās minūtēs un 12.30 sekundēs, uzvarētājam, norvēģim Akselam Lundam Svindālam zaudējot gandrīz 11 sekundes. Svindāls tuvāko sekotāju, itāli Dominiku Perisu apsteidza par 0.46 sekundēm. Trijnieku noslēdza francūzis Davids Poisons, kurš uzvarētājam zaudēja nepilnu sekundi (+0.97).

Rode ieņēma 42.vietu 57 dalībnieku konkurencē, taču jāuzsver, ka finišu sasniedza vien 46 sportisti.

Avots: Sportacentrs.com

Esam saņēmuši arī dažas Roberta bildes no Šladmingas.

Roberts_Schladming2013DH2.JPG

Roberts_Schladming2013DH.JPG

6 Komentāri

Zvērs:)
Edgars K
09 • 02 • 2013 / 18:21
Grūta trase,labs treniņš. Latvijas celmlauzis.

09 • 02 • 2013 / 19:16
trase bija drausmīga. tipa ne vieglāk kā Kitzbūlē Straifs.
janka
09 • 02 • 2013 / 23:31
Rokijs
11 • 02 • 2013 / 19:41
Trase visiem vienaada!Brauciens-shausmas!!!

11 • 02 • 2013 / 23:03
Kas vainas braucienam? Normaali nobrauca un finiseeja atskiriibaa no citiem daudziem daudz labaakiem brauceejiem.
Par vienaado trasi visiem - mulkiibas, pirmajam taa ir gluda peedeejam bedraina. Citam vietaam ir migla, slikta redzamiiba citam atkal nee. Vienaada trase visiem buutu ja laistu visus 50 daliibniekus ar kopeeju startu kaa motokrosaa :)