infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 18°C
Vējš: 3m/s

Jaunumi

04 • 02 • 2013

Reiņa trasē noskaidroti pirmā posma uzvarētāji slaloma sacensībās "Mazais Reinis 2013"

Nedēļas nogalē „AXA bērnu parkā” aizvadīts šosezon pirmais posms bērnu mini slaloma sacensībām „Mazais Reinis 2013”. Kopumā sacensības pulcēja vairāk kā piecdesmit mazos slēpotājus no divu līdz septiņu gadu vecumam, kuri mērojās spēkiem kalnu slēpošanas prasmēs un jautri pavadīja laiku. Uzvarētājas savā vecuma grupā bija Paula Greitāne (2- 3 g.), Justīne Brutāne (4- 6 g.) un Paula Malkava (7- 8 g.).

Līva Legzdiņa, AXA bērnu slēpošanas skoliņas vadītāja: „Šogad visplašāk pārstāvētā mazo dalībnieku grupa bija vecumā no četriem līdz sešiem gadiem, taču bija arī divus un trīs gadus jauni mazie drosminieki. Prieks, ka sacensības mazajiem slēpotājiem ir kļuvuši par svētkiem visai ģimenei! Daudzi bērniņi jau piedalās vairākus gadus un sākuši startēt mazākajā grupiņā, bet šodien startēja jau vecākajā grupiņā, uzrādot labus rezultātus.” 

Sacensību uzvarētāji tika noteikti pēc trasē uzrādītā laika, taču visi mazie dalībnieki, neatkarīgi no sasniegumiem, saņēma apbalvojumus no visiem sacensību atbalstītājiem, diplomu un enerģijas atjaunošanai veicināšanas balvas no AXA- veselīgos graudaugu musli batoniņus un jaunās AXA bērnu auzu putriņas ar mellenēm un āboliem vai šokolādes gabaliņiem. Papildus balvām katrā posmā jaunie slēpotāji krāj punktus, kas sezonas nobeigumā palīdzēs noskaidrot sezonas labākos un ātrākos slēpotājus katrā no ieskaites grupām. 

Nākamie „Mazais Reinis 2013” sacensību posmi notiks 17.februārī un 10.martā. Visos posmos mazie slēpotāji mērosies prasmēm trīs vecuma grupās. Dalība visos posmos nav obligāta, tātad ir iespēja startēt arī katrā atsevišķi.

Reiņa trasē jau ceturto gadu darbojas „AXA bērnu slēpošanas skoliņa”, kurā var apgūt slēpošanas iemaņas pieredzējušu instruktoru vadībā. „AXA bērnu slēpošanas skoliņa” paredzēta bērniem no trīs līdz septiņu gadu vecumam un apmācības notiek atbilstoši katra bērna slēpošanas iemaņām tīrs līmeņu grupās. 

Vairāk informāciju iegūt par sacensību nākamajiem posmiem un tiem pieteikties Jūs varat zvanot vai sūtot īsziņu uz tālruni +37129272255 vai rakstot e-pastu uz [email protected], norādot bērna vārdu, uzvārdu un dzimšanas gadu. Sacensībām var pieteikties arī sacensību dienā. Vairāk informācijas par „AXA slēpošanas skoliņu” un sacensībām www.reinatrase.lv 

Screen Shot 2013-02-04 at 14.14.58.png

Screen Shot 2013-02-04 at 14.15.05.png

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Kalnu slēpošanas sponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv