Mēs izmantojam sīkfailus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Uzzini vairāk par sīkdatnēm šeit.
Piecās jauniešu grupās pamainās uzvarētāji milzu slalomā Baltijas kausa 3.posmā Siguldā
Latvijas Slēpošanas federācijas rīkotajā Baltijas kausa 3.posmā kalnu slēpošanā, kas norisinās Siguldā Pilsētas trasē, milzu slaloma sacensībās gandrīz visās grupās pamainījās uzvarētāji, salīdzinot ar dienu iepriekš supergigantu., jo dažiem līderiem sanāca kļūdīties kādā no braucieniem, bet dažās grupās citi apliecināja savu pārākumu.
Milzu slalomā, ka parasti tika aizvadīti divi braucienu,. Pēc ātrumdisciplīnas dalībnieku skaits pieauga, sacenšoties 150 kalnu slēpotājiem no divām valstīm, jo Siguldas trasē varēja redzēt vairākus Igaunijas kalnu slēpotājus.
Puišiem U16 grupā supergiganta uzvarētājs Kristiāns Indriksons pirmajā braucienā kļūdījās, kas radīja vairāk nekā divu sekunžu deficītu un 12.vietu, ko ar ātrāko laiku otrajā trasē viņš spēja uzlabot par trim pozīcijām un iegūt 9.vietu. Kristiānam Lazdiņam vēlreiz otrā vieta, šoreiz ierindojoties aiz sava brāļa Renāra, kurš šo posmu sāka ar 5.vietu dienu iepriekš supergigantā.
Meitenēm pirmo divu vietu ieguvējas supergigantā samainījās vietām, šoreiz uzvarot Emīlijai Kliestai, kurai abos braucienos netālu bija ātrākā supergigantā Daniela Anna Livčāne. Abas par pozīciju zemāk varēja pabīdīt Nikola Grīnberga, kura izvirzījās vadībā pēc pirmā brauciena, bet kļūda otrajā braucienā nobīdīja viņu uz devīto vietu. Līdz ar to vēlreiz trešo vietu varēja Ulla Klapkalne.
U14 grupā supergigantā uzvarējušais Mārtiņš Baumanis sāka ar otro laiku, bet kļūdiņa otrajā trasē atbīdīja viņu uz sesto vietu. Abos braucienos ātrākais bija un uzvaru svinēja trešais ātrākais supergigantā Hugo Jurevskis. Larno Kļaviņam vēlreiz otrā, bet vietu uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena nodrošināja Valters Liepiņš.
Meitenēm atkal visas konkurentes pārspēja Maija Ciagune. Par pozīciju augstāk nekā dienu iepriekš un otrā vieta Elizabetei Allenai, bet ar trešo vietu pirmo godalgu šajā posmā nodrošināja Laura Amerika. Uz pirmo godalgu pretendēja arī Martina Skudrule, kura uzrādīja trešo laiku pirmajā braucienā, bet beigās ieņēma 5.vietu.
U12 grupā krietni labāk nekā dienu iepriekš nostartēja un uzvarēja Olivers Andžāns. Ar otro vietu Teodors Pērkums bija vienīgais, kuram otro disciplīnu pēc kārtas izdevās iekļūt trijniekā. Savukārt pirmo reizi šajā posmā uz goda pjedestāla kāpa Adrians Reiters, kuram trešā vieta. Vēlreiz trijniekā varēja iekļūt Rūdolfs Veigulis, bet pēc otrā laika pirmajā trasē supergiganta uzvarētājs otrajā braucienā nefinišēja.
Meitenēm abos braucienos ļoti līdzīga cīnījās Elza Buša ar Lauru Melderi, par dažām simtdaļām virsroku ņemot Elzai, nopelnot otro godalgu, bet Laurai, kura supergigantā palika tieši aiz pjedestāla, šoreiz otrā vieta. Atkal trijnieku noslēdza igauniete Kaisa Rādoma, kurai pēc otrā brauciena tuvojās Dārta Jurevska.
Master vīriešiem atkal pirmajās divās vietās bija Arturs Kāršenieks un Pauls Stēga, šoreiz Paulam izrādot sīvāku pretestību Arturam, uzrādot ātrāko laiku otrajā trasē. Tehnisko disciplīnu iemaņas demonstrēja Andrejs Mihailovs, kuram trešā vieta.
Sievietēm startēja divas dalībnieces, nepiedaloties supergiganta uzvarētājai Laurai Baumanei. Uzvarēja Jana Trapāne, kurai pirmajā braucienā tuvu bija Denisa Druka-Jaunzeme.
















0 Komentāri