ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 25°C
Vējš: 4m/s

Jaunumi

04 • 02 • 2023

Baltijas kausā milzu slalomā Siguldā jauniešiem pa trim uzvarām Latvijai un Igaunijai

Saistītā informācija

Šodien Siguldā Latvijas Slēpošanas federācijas rīkotā un Siguldas novada pašvaldības atbalstītā Baltijas kausa kalnu slēpošanā trešā posma otrajā sacensību dienā trīs jauniešu vecuma grupas un Master grupas pārstāvji no visām trim Baltijas valstīm sacentās otrajā disciplīnā milzu slalomā, veicot divus braucienus. Dalībnieku skaits arī šajā disciplīnā krietni sniedzās pāri simtam. Jauniešu grupās trīs uzvaras izcīnīja gan Latvijas, gan Igaunijas kalnu slēpotāji, bet Master grupā divas uzvaras Latvijai.

U16 grupā puišiem tāpat kā supergigantā arī milzu slalomā dubultuzvara igauņiem, bet šoreiz no dvīņu brāļiem Mesilām uzvarēja Miks, bet Markuss pēc līderpozīcijām pirmajā braucienā otrajā trasē kļūdījās un nefinišēja .Taču otro vietu ieguva Anders Bergstroms, kurš vakar nestartēja, bet šodien pēc otrā brauciena spraigā cīņā par piecām sekundes simtdaļām apsteidza labāko no latviešiem Nilu Neo Trapānu.  Meitenēm šoreiz nepārspēta palika igauniete Emma Tammemegi, kura ārkārtīgi līdzīgā cīņā par divām sekundes simtdaļām pārspēja supergiganta uzvarētāju 

Kristiānu Hartmani. Ar trešo laiku otrajā trasē uz 4. vietu pakāpās Estere Jansone, tomēr beigās 0,05 sekundes piekāpjoties trijnieku noslēgušajai igaunietei Hannai Tederai. 

U14 grupā puišiem šodien trijniekā tika tie paši trīs kalnu slēpotāji, kas vakar supergigantā, tikai mainītā secībā. Uzvara šoreiz tika Latvijai, par ko parūpējās Kristiāns Indriksons. Otro vietu ieguva Leo Zauers, bet supergiganta uzvarētājs Martins Seppa no Lietuvas noslēda godalgoto trijnieku. Meitenēm dominēja Heidija Ciagune, tiekot pie otrās uzvaras. Neskatoties uz kļūdu pirmajā trasē, uz otro vietu pakāpās vakardienas vicelīdere Elza Zelča. Justīne Baumane pirmajā trasē bija pavisam tuvu Ciagunei, taču ar kļūdu un 11. laiku otrajā trasē spēja  noturēties trijniekā, ceturtā vietā atstājot vakar trijnieku noslēgušo Danielu Annu Livčāni, tādējādi abām apmainoties vietām. 

U12 grupā atkal norisinājās līdzvērtīgs duelis starp grupas līderiem, tikai šoreiz virsroku ņemot igaunim Andrem Sarri, bet Patrikam Ciagunam izcīnot otro vietu. Pēc kļūdas otrajā trasē no cīņas par godalgotu vietu izstājās Edvards Kapteinis-Veits. Uz trešo pozīciju pakāpās Maiks Bērziņš, no kura tikai vienu sekundes desmitdaļu atpalika Kārlis Kokars. Meitenēm šajā vecumā atkal uzvarēja igauniete Elizabete Kūrberga, kurai ļoti sīvu konkurence sastādīja otrajā braucienā identisku laiku ar uzvarētāju uzrādījusī Nikola Grīnberga, izcīnot otro vietu. Vakardienas otrās vietas ieguvējai Emīlijai Kliestai šodien neizdevās tikt trijniekā, cieši aiz trijnieku noslēgušās Ullas Klapkalnes ierindojoties 4. vietā. 

Master grupā vīriešiem pārliecinoši pirmo vietu izcīnīja Pauls Stēga, bet duelī par otro vietu vakar nestartējušais Andrejs Mihailovs pārspēja Tomu Ieleju, kuram vēlreiz trešā vieta. Sievietēm abas “Apex” pārstāves šodien samainījās vietām, proti, uzvaru svinot Ievai Lagzdiņai, bet otro vietu ieņemot Sanitai Kubliņai. Trijniekā pirmo reizi iekļuva lietuviete Rūta Paražinskiene.

Rīt Baltijas kausa trešais posms Siguldā noslēgsies ar jauniešu un Master grupu slaloma sacensībām. 

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Kalnu slēpošanas sponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv