ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 23°C
Vējš: 4m/s

Jaunumi

12 • 08 • 2017

VIDEO: Miks Zvejnieks sīvā cīņā paliek piektais pasaules kausā

Saistītā informācija

Ar sacensībām pasaules kausa slaloma disciplīnā sakusies Eiropas čempionāta skrituļslalomā nedēļas nogale Spānijas pilsētiņā Villablino. Latvijas labākais skrituļslalomists Miks Zvejnieks finišēja 5. vietā.

Šajā nedēļas nogalē Villablino tiek aizvadīts Eiropas čempionāts skrituļslalomā, kura ietvaros norisināsies sacensības paralēlajā slalomā un slalomā, bet piektdienā tika aizvadīts PK sezonas 4. posms.

Pirmajā braucienā Miks Zvejnieks uzrādīja 4. labāko rezultātu, 0,26 sekundes zaudējot līderim Svenam Ortelam, kamēr līdz trešajai vietai pietrūka vien nieka 0,03 sekundes. Dāvis Zvejnieks ierindojās 26. vietā, bet Ieva Meldere sieviešu konkurencē uzrādīja 19. rezultātu.

Otrajā braucienā Mikam neizdevās tik ātrs brauciens, kā rezultātā nācās atkāpties līdz 5. pozīcijai, sacensību uzvarētājam Ortelam zaudējot 0,89 sekundes. Mika brālis Dāvis arī otrajā braucienā finišēja 26. vietā, bet Ieva Meldere pakāpās līdz 18. vietai.

Miks pēc sacensībām pastāstīja: “1. brauciens pašam likās konkurētspējīgs, pietiekoši aktīvs, jo trase bija šaura, un tajā bija daudz jāstrādā. Otrā trase bija mazliet plašāka un nemācēju to izmantot. Nesanāca uzskriet pietiekoši, un tur arī zaudēju tās desmitdaļas. Mazliet žēl, ka atkritu uz 5.vietu, bet, protams, rezultāts nav tik slikts.”

Runājot par atmosfēru sacensībās, Miks turpina: “Atmosfēra patīkama, kā jau katru gadu Spānijā. Visi tik blīvi cīnāmies, ka gan pašiem azarts, gan, protams, visiem skatītājiem arī.”

Tikmēr Dāvis uzsver, ka cīņa šoreiz bijusi daudz saspringtāka, līdz ar to nav izdevies aizsniegties līdz pirmajam desmitniekam: “4. PK posmā cīņa bija daudz sīvāka kā iepriekšējos posmos šovasar. Pirmajā trasē TOP10 bija sabraukuši gandrīz sekundes ietvaros, kas nozīmēja, ka otrajā braucienā labākie varēs kārtīgi pasvīst par vietu uz goda pjedestāla. Biju diezgan pārsteigts par Spāņu augstajiem rezultātiem šajās sacensībās, jo iepriekš viņi nebija īpaši iespringuši uz pārējiem PK posmiem, tādēļ šoreiz visi viņus varēja ieraudzīt jaunā gaismā. Esmu mazliet sašutis, ka neiebraucu TOP10, jo šīs vasaras plāns bija to izdarīt visos posmos, bet priekšā vēl ir divas sacensības [EČ paralēlais slaloms un slaloms], kurās parādīšu sevi, cerams, no labākās puses!”

Kā jau minēts, rīt sacensības turpināsies ar Eiropas čempionāta paralēlo slalomu, bet svētdien nedēļas nogales galvenais notikums – EČ slaloms.

 

Autors: Edgars Beļakovs

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Kalnu slēpošanas sponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv