ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 3°C
Vējš: 3m/s

Jaunumi

07 • 03 • 2016

Gaiziņkalnā norisināsies tradicionālais Gaiziņa Karnevāls

Saistītā informācija

2016. gada 12.martā, Madonas novadā norisināsies tradicionālais Gaiziņa Karnevāls, kur līdz ar ierasto Masku gājienu un Netradicionālo šļūcamo nobraucieniem ikvienam būs iespēja piedalīties visdažādākās ziemas aktivitātēs.

 "Ziema ir viens no tiem gadalaikiem, kad īpaši aicinām atbraukt uz dabiski visrelfejaināko un kalnaināko Latvijas pusi - Vidzemes augstieni. Pat tad, ja citviet sniegs ir jau nokusis, Latvijas augstākās virsotnes – Gaiziņkalna – apkaimē ir iespējams baudīt ziemas priekus un sportiskas aktivitātes sniegā," uzsver Romāns Hačatrjans, Madonas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļas vadītājs. "Ikvienam ir iespēja atbraukt un pārliecināties, ka Gaiziņkalnu un tā apkārtni vēl joprojām sedz vairāk nekā pusmetru bieza sniega sega."

12. martā no plkst.12:00 atpūtas kompleksos "Gaiziņš" (Golgāts) un "Gaiziņkalns" (Dāmu paradīze) norisināsies Lielais Karnevāls "Gaiziņš", kurā ziemas priekus un atpūtu svaigā gaisā varēs izbaudīt ikviens. Gaiziņa Karnevāla programmas centrā būs tradicionālā Masku parāde un Netradicionālo šļūcamo nobraucieni.

Dalībnieki netradicionālo šļūcamrīku sacensībām aicināti pieteikties šeit.

Tāpat Karnevāla dalībnieki varēs vērot Spēkavīru ziemas šovu, bet bērni varēs doties Mazā stiprinieka ziemas piedzīvojumos. Radošāk noskaņotie Masku darbnīcā tiks aicināti izgatavot sev kādu sejas masku vai arī kopā ar draugiem un ģimeni veidot Sniega skulptūras. Piedaloties šefpavāram Ingmāram Ladigam, tiks atklāta arī grilēšanas sezona.

Nopērkot ieejas biļeti, dalībnieki bez maksas varēs izmantot Mazā Golgāta un Dāmu paradīzes slēpošanas trases, kā arī distanču slēpošanas trasi apkārt Gaiziņkalnam. Apmeklētājiem atliks vien pašiem parūpēties par atbilstošu inventāru. Mazākajiem karnevāla dalībniekiem būs brīvi pieejama Muļķīškalna nogāze, pa kuru laisties lejā ar plēvēm, paliktņiem vai ragaviņām, tāpat darbosies arī 2 kameršļūkšanas trases.

Tiem, kas uz karnevālu ieradīsies pilna auguma maskās, ieeja par brīvu. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas šeit

Avots: TRAVELNEWS.LV/LETA

Gaiziņkalnā norisināsies tradicionālais Gaiziņa Karnevāls

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Kalnu slēpošanas sponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv