ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 6°C
Vējš: 2m/s

Jaunumi

31 • 03 • 2015

K.Zvejnieks nenosargā pirmo vietu Slovākijas čempionātā slalomā

Šodien Kouti (Čehijā) notikušajā Slovākijas čempionātā kalnu slēpošanā slaloma disciplīnā līderpozīcijas pēc pirmā brauciena nenosargāja Latvijas izlases līderis Kristaps Zvejnieks, kurš pēc otrā brauciena atkrita uz ceturto vietu, kas šajā spēcīgajā kongruencē tik un tā ir ļoti labs rezultāts. Uzvaru izcīnīja sezonas pirmajā pasaules kausa posmā 25.vietu ieguvušais čehs Krištofs Krizls, otrajā vietā atstājot pirms divām nedēļām pasaules kausa posmā trīsdesmitniekā tikušo slovēni Mihu Kuerneru, bet trijnieku noslēdza Soču Olimpisku spēļu 6.vietas ieguvējs Adams Zampa no Slovākijas. 

Vakar pēc Čehijas čempionāta slalomā šodien turpat Kouti tajā pašā trasē otro dienu pēc kārtas norisinājās sacensība slalomā, tikai šoreiz tās jau bija Slovākijas čempionāta ietvaros. Dalībnieku sastāvs sanāca faktiski tas pats kā vakar ar tiem pašiem vairākiem spēcīgajiem kalnu slēpotājiem ar reitingu zem 11 FIS punktiem, izņemot vienīgi pasaules čempionāta sestās vietas ieguvēju milzu slalomā itāli Roberto Nani, kurš vakar ieņēma otro vietu. Taču viņa vietā nāca vēl spēcīgāks slalomists ar 6 FIS punktu reitingu slovāks Adams Zampa. Bez čehiem, slovākiem un mūsējiem ... dalībnieku vidū bija pārstāvji arī no Austrijas, Slovēnijas, Horvātijas, Itālijas, Polijas, Lihtenšteinas un Nīderlandes.

Sacensības Kristaps sāka lieliski. Startējis ar otro numuru, viņš uzrādīja tobrīd labāko laiku – 46,50 sekundes, kuru pirmajā braucienā neviens tā arī neuzlaboja. Vistuvāk mūsu kalnu slēpotājam bija vakardienas uzvarētājs slovēnis Miha Kuerners, kurš atpalika 0,14 sekundes, bet 0,39 sekundes lēnāks bija trešā laika uzrādītājs horvāts Matejs Vidovičs. Olimpisko spēļu 6.vietas ieguvējs un čempionāta rīkotāju slovāku galvenā cerība Adams Zampa uzrādīja tikai piekto rezultātu (+0,76 s).

Oto braucienu vislabāk veica Krizls ar Zampu, tomēr pārsvars pēc pirmā brauciena ļāva starp viņiem otrajā vietā iespraukties Miham Kuerneram. Pirmais trijnieks satilpa 0,11 sekundēs, Krizlam svinot uzvaru un aiz sevis 0,09 un 0,11 sekundes atstājot Kuerneru un Zampu. Kristapam Zvejniekam otrajā braucienā sanāca kļūdīties, un tas deva tikai 10.laiku, bet kopumā divu braucienu summā mārupietis noslīdēja uz ceturto vietu, no uzvarētāja atpaliekot pussekundi.

Šobrīd vēl nav aprēķināti punkti (vēl par vakardienu nav – aut.piez.), bet šodien vajadzētu būt labiem punktiem, jo visi pieci zem 11 FIS punktiem ir pieciniekā.

2 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Kalnu slēpošanas sponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv