ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: -0°C
Vējš: 1m/s

Jaunumi

09 • 12 • 2013

Reiņa trase uzsākusi sniega pūšanu un gaida pirmos slēpotājus

9. decembra rītā pie Siguldas esošajā Reiņa trasē uzsākta sniega ražošana galvenajā trasē. Sniega ražošanai tiek izmantoti 4 sniega lielgabali. Trasi slēpotājiem plānots atvērt trešdienas vakarā.  Bērnu parku un iesācēju kalnu slēpotājiem plānots atvērt jau tuvākajā laikā.

„Slēpošanas sezona šogad ir sākusies salīdzinoši vēlu. Citus gadus jau decembra sākums ir bijis saliem un sniegiem bagāts, lai ziemas sezona ap šo laiku varētu ritēt pilnā sparā. Ideāli laika apstākļi sniega ražošanas uzsākšanai ir nedaudz sasalusi zemes virskārta un gaisa temperatūra zem mīnus 3 grādiem. Prognozes liecina, ka slēpošanas sezona nebūs tik gara kā pagājušo gadu, bet laiks izslēpoties pietiks visiem ziemas prieku baudītajiem”, stāsta Reiņa trases vadītājs Austris Brutāns.

Distanču slēpošanas un kameršļūkšanas trases izveidošana ir vislaikietilpīgakais darbs, tādēļ tās sagatavošanai ir jāvelta gandrīz nedēļa. Distanču slēpošanas trase būs vairāk kā divus kilometrus gara un tiks apgaismota 1,3 km garumā.

Reiņa trasē arī šogad darbosies sešas dažādas slēpošanas trases – galvenā trase,  iesācēju trase ar snovborda parka elementiem, junioru parks, bērnu parks ar lentas pacēlāju un distanču slēpošanas trase un kameršļūkšanas trase Nomā ir pieejams inventārs gan kalnu slēpošanai un snovbordam, gan arī distanču slepošanai. Slēpošanas prasmes iespējams apgūt pie slēpošanas vai snovborda instruktoriem. Mazākiem slēpotājiem brīvdienās notiks bērnu slēpošanas skoliņa. 

Reiņa trases darba laiks darba dienās ir no 14:00 – 22:00, sestdienās no 10:00 – 22:00, svētdienās no 10:00 – 20:00. 

Par jaunumiem un sniega daudzumu trasēs var sekot līdz Reiņa trases mājas lapā www.reinatrase.lv web kamerās. 

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Kalnu slēpošanas sponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv