infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 8°C
Vējš: 1m/s

Jaunumi

10 • 02 • 2014

15.februārī kalnu slēpošanas sacensības bērniem „Fischer kauss”

Saistītā informācija

Šīs nedēļas nogalē 15.februārī Siguldas Olimpiskā centra jeb Pilsētas trasē norisināsies ikgadējās klanu slēpošanas sacensības bērniem „Fischer kauss”, ko rīko „PATROL AB” sadarbībā ar sporta klubu „ PANTERA ”, Latvijas Slēpošanas savienību un Olimpisko centru „Sigulda”. „Fischer kausā” startēs jaunie kalnu slēpotāji, no kuriem vecākajiem būs 10 gadu, bet jaunākiem četri vai pat trīs.

Iepriekšējās nedēļas nogalē Latvijas kausa pirmajā posmā sacentās jauniešu grupas, juniori un pieaugušie, bet šīs nedēļas nogalē sacentīsies paši jaunākie. „Fischer kauss” jau vairākus gadus ir viens no Latvijas Slēpošanas savienības organizētā bērnu kalnu slēpošanas sacensību Vilciņa kauss posmiem. Tādēļ sacensību rezultāti tiks ieskaitīti Vilciņa kausa 2014 sezonas kopvērtējumā. Neskatoties uz vēlāku ziemas iestāšanos un Vilciņa kausa pirmā posmā pārcelšanu uz februāra mēnesi, bērniem tās nebūs pirmās sacensības, jo tiko viņi iemēģināja meistarību Siguldas kausā.

Dalība „Fischer kausā” ir atklāta, un tajā var piedalīties visi interesenti vecumā no 2004.g.dz. un jaunāki, kuri apguvuši kalnu slēpošanas iemaņas un patstāvīgi, bez palīdzības var veikt sacensību trasi. Tas dod bērniem ne tikai parādīt uztrenēto meistarību kalnu slēpošanā, bet arī izbaudīt jauko un pozitīvo sacensību atmosfēru. Dalībniekiem būs jāsacenšas milzu slaloma disciplīnā, veicot divus braucienus. Labākie tiks noteikti pēc abos braucienos uzrādīto laiku summas. Visi sacensību dalībnieki tiek apbalvoti ar piemiņas diplomiem un pārsteiguma balvām, bet pirmo trīs vietu ieguvēji saņems Fischer kausu. Vēl organizatori ir padomājuši sarūpēt galveno balvu – Fischer slēpes, ko varēs saņemt izlozes kārtībā. Un šajā izlozē varēs piedalīties 10 labāko rezultātu uzrādītāji starp meitenēm un 10 labāko laiku uzrādītāji starp zēniem.

Reģistrācijas sākums 9.30, bet sacensības ar pirmo braucienu sāksies 11.10.

dsc_0078.jpg

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase
Kalnu slēpošanas sponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv