infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 5°C
Vējš: 5m/s

Jaunumi

03 • 01 • 2011

Slēpošanas skoliņa Ziemas parkā

Sākot ar 2011. gadu, Mežaparka atpūtas kompleksā „Ziemas Parks” savu darbu sāks Kalnu slēpošanas skoliņa bērniem. Pirmā nodarbība notiks jau 1. janvārī pl. 12.00 un 14.30!Kalnu slēpošanas skoliņa domāta bērniem vecumā no četriem līdz desmit gadiem, kuri vēlas apgūt pirmās iemaņas šajā sporta veidā. Šim nolūkam izveidota 120 metrus gara trase ar pacēlāju iepretim Mežaparka Lielajai estrādei. Nogāzes reljefs pielāgots tieši apmācību veikšanai, bet grupiņas komplektētas no pieciem līdz desmit bērniem.

Nodarbības vadīs kvalificētu kalnu slēpošanas instruktoru vadībā, kuri iemācīs bērnam slēpošanas pamatiemaņas un attīstīs šīs jauniegūtās prasmes. Apmācībā bērni tiks iesaistīti rotaļās, kas liek, pašam nemanot, apgūt slēpošanu, turklāt šis sporta veids īpaši labi attīsta bērna koordināciju

Skoliņas nodarbības tiks organizētas brīvdienās, kā arī katru darba dienas vakaru, lai vecāki pēc darba dienas varētu kopā ar savām atvasēm doties uz Mežaparku baudīt ziemu. 

Vienas nodarbības ilgums plānots divas stundas, un cena par to ir Ls 10. Skoliņas apmeklētājiem pacēlāja izmantošana būs bez maksas, turklāt, ja nepieciešams, iespējams izmantot „Ziemas Parks” nomā esošo jaunu inventāru no „Rossignol”. Komplekta īre uz nodarbības laiku – Ls 3.

Iepriekšējā pieteikšanās uz nodarbībām pa tālruni 20012122. 

Saite -> Ziemas parks

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv