ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 27°C
Vējš: 3m/s

Jaunumi

22 • 10 • 2010

REUSCH cimdi arī Latvijas kalnu slēpošanas izlases ekipējumā!

Tuvojoties jaunajai slēpošanas sezonai, Latvijas slēpošanas savienība ieguvusi vēl vienu atbalstītāju - ar šo sezonu kalnu slēpošanas izlase tiks nodrošināta ar pazīstamā cimdu ražotāja Reusch ekipējumu. To paredz starp Slēpošanas savienību un Reusch oficiālo pārstāvi Baltijas valstīs firmu DZA parakstītais trīs gadu sadarbības līgums.

Reusch ir viens no atpazītākajiem zīmoliem kalnu slēpošanas ekipējuma jomā – firma ir oficiāls Austrijas, ASV, Francijas izlašu sponsors. Reusch cimdus lieto tādi kalnu slēpotāji kā Bode Miller, Benni Raich, Lindsey Vonn un daudzi citi. Tagad arī Latvijas labākie slēpotāji tiks apgādāti ar labākajiem cimdiem!

Latvijas kalnu slēpošanas izlases treneris Dinārs Doršs: "Cimdi bija viena no pozīcijām, kas vēl nebija nosegta mūsu sportistu ekipējumā, un kā likums kvalitatīvi kalnu slēpošanas cimdi arī maksā. Tāpēc esam priecīgi, ka sportistiem beidzot šī problēma būs atrisināta, un to izdevies atrisināt tieši ar Reusch, jo zīmols tiešām ir vadošais no kalnu slēpošanas sporta veidā piedāvātajiem, ko panāk ar kvalitāti, praktiskumu un arī dizainu. Rokas mūsu sportistiem būs siltumā un drošībā!"

DZA ir Latvijas firma, kura Baltijs valstīs pārstāv vairākus vadošu slēpošanas ekipējuma zīmolus – Spyder un Kjus (tehniskais kalnu slēpošanas apģērbs), Reusch (cimdi), Nordica (slēpes, zābaki). DZA cenšas saviem klientiem piedāvāt tikai labāko ko kalnu slēpošanas ekipējuma industrija piedāvā. Labākā firmas pārstāvēto zīmolu izvēle ir veikalos Ski Box, Tallinas ielā 32 un Extreme Sports, Barona kvartālā Cēsu ielā 32.

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Kalnu slēpošanas sponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv