Temp.: 7°C
Vējš: 3m/s

04 • 03 • 2011

Kalnu slēpotāja Gasūna izcīna pirmos Eiropas kausa posma punktus karjerā

Latvijas kalnu slēpotāja Lelde Gasūna trešdien pirmo reizi karjerā Eiropas kausa posmā izcīnīja ieskaites punktus.

Slovākijas ciematā Jasnā notikušajās slaloma sacensībās Gasūna ieņēma 28.vietu starp 29 finišējušajām sportistēm, bet ar to bija pietiekami, lai tiktu pie ieskaites punktiem.

Sacensībās uzvarēja Vācijas sportiste Kristīna Geigere, kurai Gasūna divu braucienu summā zaudēja 11,25 sekundes.

Pēc sacensībām Gasūna izteica apmierinātību ar otro aizvadīto braucienu.

Kā ziņots, otrdien Eiropas kausa posms norisinājās Polijā, Zakopanē, un tajā Gasūnai izdevās pirmo reizi karjerā kvalificēties otrajam braucienam, noslēgumā ierindojoties 45.vietā.

Avots: delfi.lv

1 Komentāri

Lelde ir pati labākā Latvijas kalnu slēpotāja. Mēs visi par viņu fanojam. Lelde, noteikti uzrādīs vēl labākus rezultātus.
05 • 03 • 2011 / 12:10