infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 0°C
Vējš: 3m/s

Sacensību kalendārs

9-10 • 3 • 2019 / Priekuļi

FIS Latvijas čempionāts 3. posms

Sakarā ar siltajiem laika apstākļiem un sieviešu komandu ļoti mazo skaitu 9.martā tiek mainīta sacensību programma!
11.00 Stafetes vīriešu grupām
11.01 Stafetes sieviešu grupām
12.10 Apbalvošana V un S grupām
no 12.-12.45 Iesildīšanās pa trasi jauniešu grupām
No 13.00 Starts jauniešu grupu stafetēm.
Visām jauniešu grupām starts par 30 minūtēm agrāk kā provizoriskajā programmā.

Vieta

Slēpošanas un biatlona centrs “Cēsis”

Tehniskais rīkotājs

Latvijas Slēpošanas federācija sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību
Sacensību direktors: Mārtiņš Niklass
Trases galvenais tiesnesis:
Sacensību sekretārs: Jānis Irbe
Komentētājs: Ivars Bācis
Sacensību rezultātu apstrāde: Normunds Bērziņš

FIS/LČ sacensību žūrija

FIS Tehniskais delegāts: Gunārs Ikaunieks (LAT) gunars21@inbox.lv 
Nacionālais tehniskais delegāts: Jānis Puida (LAT) janis.puida@gmail.com
Sacensību galvenais tiesnesis: Mārtiņš Niklass (LAT) martins.niklass@gmail.com

Sacensību norises kārtība

Sacensības notiek saskaņā ar LSF Latvijas čempionāta sacensību nolikumu.
Sacensību noteikumi un gadījumi, kas nav atrunāti sacensību nolikumā tiek interpretēti saskaņā ar FIS sacensību noteikumiem par ko lēmumu pieņem sacensību žūrija.

Atbalstītāji

Sacensību norisi atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, Cēsu novada pašvaldība, Latvijas Olimpiskā komiteja, LR Izglītības un zinātnes ministrija, Starptautiskā slēpošanas federācija.

Pieteikumi

Pieteikšanās sacensībām notiek ar LSF mājas lapas starpniecību ne vēlāk kā līdz ceturtdienai plkst. 24:00, pirms attiecīgā posma pirmās sacensību dienas. Tehnisku iemeslu dēļ, minētajā termiņā, pieteikumu var iesniegt rakstiski (e-pasts) uz LSF e-pastu: info@infoski.lv

Provizoriskā sacensību programma

2019. gada 9. marts - Komandu sprints (C) – klasiskajā stilā / Stafetes (C) – klasiskajā stilā

9:00 – 10:45 Iepriekš reģistrēto dalībnieku starta numuru saņemšana
9:30 – 10:50 Oficiālais treniņš
10:30 Komandu pārstāvju sanāksme tiesnešu mājas 1. stāvā
11:00 Starts komandu sprints vīrieši: V, S20 (2x3x1.7km)
11:50 Starts komandu sprints sievietes: S, S20 (2x3x1.1km)
12:45 V, S grupu apbalvošana
līdz 12:45 Starta numuru saņemšana LČ jauniešu grupām
13:30 Stafete V18, V16 grupām – 3x5km C (3x2x2.5km)
14:30 Stafete S18, S16, V14 grupām – 3x2.5km C (3x2.5km)
15:00 Stafete S14, V12 grupām – 3x2km C (3x2km), S12 – 3x1kmC (3x1km)
16:00 Apbalvošana LČ jauniešu grupām

2019. gada 10. marts - Masu starts (F) brīvajā stilā 

8:30 – 9:45 Iepriekš reģistrēto dalībnieku starta numuru saņemšana
8:30 – 9:50 Oficiālais treniņš
9:00 Komandu pārstāvju sanāksme tiesnešu mājas 1. stāvā
10:00 Masu starts vīrieši: V18 - 15km (6x2.5km)
10:01 Masu starts vīrieši: V, V20 - 20km (8x2.5km)
11:30 Masu starts sievietes S18 - 10km (4x2.5km)
11:31 Masu starts sievietes: S, S20 - 15km (6x2.5km)
13:00 FIS grupu apbalvošana
12:30 – 12:55 Iesildīšanās pa sacensību trasi LČ jauniešu un meistaru grupām
13:00 Masu starts: V16 - 10km (4x2.5km), MV-15km (6x2.5km) MS-10km (4x2.5km)
13:50 Masu starts: V14, S16 - 7.5km (3x2.5km)
14:30 Masu starts: S14 - 5km (2x2.5km)
15:00 Masu starts: V12 - 2.5km
15:15 Masu starts: S12 - 2km
15:20 Masu starts: V10 - 1km
15:25 Masu starts: S10 - 1km
no 16:00 Apbalvošana LČ jauniešu un meistaru grupām

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv