infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: -2°C
Vējš: 4m/s

Jaunumi

23 • 08 • 2022

Šonedēļ norisinās PK un junioru PČ rollerslēpošanā – uz starta plāno iziet 92 sportisti no 13 valstīm

kulturasnotikumi-11865.b.jpg

Jau šo ceturtdien klasika ar individuālo startu atklās FIS Pasaules kausa posmu un Pasaules junioru čempionātu rollersēpošanā. Dalību apstiprinājušas 13 valstu delegācijas, kopā uz starta līnijas plāno iziet 92 sportisti. Ar vislielāko sportistu skaitu no ārvalstu delegācijām – Itālija, Zviedrija, Kazahstāna, Lietuva, bet no sportistu skaits no Latvijas – 24 sportisti.

Lielākā daļa no sportistiem Madonā ieradušies jau tagad, bet sacensības tiks atklātas ceturtdien, 25. augustā Sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils”, kur no plkst. 9.00 norisinās sacensības klasikā ar individuālo startu. Plkst. 19.00 Saieta laukumā norisināsies Atklāšanas ceremonija, uzstāsies arī grupa “Oranžās brīvdienas”.

Piektdien sacensības turpināsies “Smeceres sils”, kur no plkst. 9.00 tiks aizvadīts komandu sprints. Sestdien sacensības pārceļas uz pilsētas centru, kur pēcpusdienā no plkst. 16.00 uz Raiņa ielas norisināsies 200 metru sprinta kvalifikācija, bet ātrākie sprinteri no plkst. 17.30 tiks noskaidroti sprinta finālos. Plkst. 19.00 apbalvošanas ceremonija, pēc kuras arī kultūras baudījums – grupu “Keksi”, “QueentEssence” un Riharda Saules uzstāšanās. 

Savukārt, svētdien, sacensību noslēdzošajā dienā, no plkst. 10.00 masu starts Madonas pilsētas ielās. Elites grupas vīru un sievietes aizvadīts 20 kilometru distanci, bet junioru grupa – 15 kilometrus.

PK posmam Latvijā dalību apstiprinājušas 13 sekojošo valstu komandas: Čīles, Kazahstānas, Ķīnas Taipejas, Igaunijas, Vācijas, Itālijas, Norvēģijas, Latvijas, Lietuvas, Zviedrijas, Polijas, Slovākijas un Ukrainas.

Publicitātes foto: https://failiem.lv/u/w889yz6dw  (autors: Agris Veckalniņš)

Video par gaidāmo pasākumu: https://www.youtube.com/watch?v=Zpyeb18oF5E (autors Edgars Sparāns)

Mediju akreditācijas forma: https://madona2022.lv/media/ 

Papildu informācija:
Gita Sauka
Sabiedrisko attiecību konsultante
Mob. +371 28326828
e-pasts: gitasauka@gmail.com 

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv