ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 11°C
Vējš: 2m/s

Jaunumi

16 • 01 • 2019

Ogrē 10.februārī notiks Tautas slēpojums

Saistītā informācija

Pēc nepilna mēneša, 10.februārī, Ogrē „Zilo Kalnu” dabas parka teritorijā norisināsies pirmais Tautas slēpojums, kurā ir aicināts piedalīties ikviens slēpošanas entuziasts. Dalībniekiem organizatori piedāvā dažāda garuma distances, sākot no 300m mazākajiem bērniem un beidzot ar 15km pieredzējušajiem slēpotājiem.

Līdz šim „Zilo Kalnu” dabas parka teritorijā, kur pēdējos gados ir uzlabota slēpošanas trase, ir notikušas dažas slēpošanas sacensības, taču Tautas slēpojums šajā vietā notiks pirmo reizi. Organizatoru mērķis ir šo Tautas slēpojumu rīkot arī nākamos gadus un attīstīt kā ikgadēju un tradicionālu slēpojumu. Lai šādas slēpošanas sacensības varētu notikt, lielu atbalstu ir sniegusi Ogres novada pašvaldība, kā arī atbalstītāji – biedrība sporta klubs “SportLat”, “Optika metropole”, “MySport”, “Mollers”, “Ella auto” , “ABC partners 11”, “Labās balvas”, “Ideju osta”, “”Digitālā pele”, biedrība “Nesēdi mājās” un “Ogrenet.lv”.

Dalībniekiem, ja vien pārāk neaizrausies ar sportisko azartu, būs iespēja pabaudīt arī skaistus dabas skatus, jo slēpojuma trase virzīsies pa meža takām „Zilo Kalnu” dabas parka teritorijā ar startu un finišu Zilo kalnu slēpošanas starta laukumā. Slēpojums notiks brīvajā stilā, taču dalībniekiem, kas vēlēsies slēpot klasiskajā stilā, būs ievilkta klasikas špūre. Kā allaž Tautas slēpojumos ierasts, starts būs kopējs attiecīgām vecuma grupām. Trīs bērnu vecuma grupas pārstāvji sacentīsies no 300m – 900m, jaunākie jaunieši mēros vienu apli jeb 3km, kamēr vecākiem jauniešiem un Tautas klasei tiks piedāvāta 9km distance, bet visgarāko distanci – 15km (5x3km) – būs jāveic junioriem, pieaugušajiem un veterāniem.

Kā patīkamu piemiņu par piedalīšanos pirmajā Ogres Tautas slēpojumā katrs dalībnieks finišā dabūs īpašu pasākuma medaļu. Dalībnieki tiek aicināti pietiekties jau šobrīd, jo tad ir iespēja reģistrēties par lētāku dalības maksu. Reģistrēties un ar nolikumu var iepazīties Sportlat mājaslapā (www.sportlat.lv).

Organizatori ir padomājuši par Ogres novada iedzīvotājiem, kuriem būs īpaša dalības maksa, piesakoties slēpju nomās Ogrē, bet visiem Ogres novadu skolēniem dalības pasākumā ir bez maksas, arī piesakoties slēpju nomās.

Sacensības plkst.10.00 atklās bērnu grupas. Plkst. 11.15  trasē dosies 3km veicēji, bet plkst.12.00 starts tiks dots 9km un 15km distances slēpotājiem.

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv