ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 24°C
Vējš: 5m/s

Jaunumi

13 • 11 • 2015

Ogres tramplīnlēcēju panākumi

Saistītā informācija

 7. un 8. novembrī Vācijas pilsētā Bad Freienvalde norisinājās gadskārtējās atklātās Brandenburgas sacensības lēkšanā ar slēpēm no tramplīna un ziemeļu divcīņā, kurās jau ceturto gadu pēc kārtas, veiksmīgi startē Ogres tramplīnlēcēju klubs „Ogres Stils”. Sacensībās piedalījās 173 sportistis pārstāvot Vāciju, Latviju, Poliju, Igauniju un Ukrainu.

Šogad pārstāvot Ogri, sacensībās piedalījās 6 sportisti, Alise Krasiļščikova, Aelita Krasiļščikova, Demija Luīze Ansone, Kamila Aleksa Krustiņa, Hugo Miķelsons un Sandis Kauliņš.

Spožākos panākumus šoreiz uzrādija meitenes.

Jaunākajā meiteņu grupā abas Ogres stils sportisetes, Aelita un Demija Luīze, kāpa uz goda pjedestāla lēkšanā un divcīņā. Aelita  - augstākais pakāpiens, Demija Luīze – sudrabs.

Jau trešo gadu lēkšanā ar slēpēm nepārspēta ir Alise abos ieskaites lēcienos atkārtojot tramplīna rekordu 21,5 m uz divdesmit metru jaudas tramplīna. Arī divcīņā viņa Alise finišēja pārliecinoši pirmā pateicoties gan tam, ka viņai bija liels handikaps pēc lēkšanas, gan arī savam lieliskajam skrituļojumam.

Kamila Aleksa izcīnija 3. vietu gan lēkšanā gan divcīņā.

Minēšu, ka šogad atšķirībā no iepriekšējiem gadiem divcīņā sportistiem bija jāskrituļo nevis jāskrien kross.

Hugo ļoti sīvā konkurencē lēkšanā ierindojās 7. vietā, savukārt divcīņā teicami veicot 2 km distanci spēja pakāpties par 3 vietām un palika uzreiz aiz pjedestāla, augstajā 4. vietā.

Savukārt Sandis lēkšanā ierindojās 5. vietā, bet skrituļošanā kāpa uz pjedestāla trešo pakāpienu.

Visi, kuri vēlas, var piebiedroties tramplīnlēcēju pulkam. Vairāk informācijas: sporta klubs "Ogres Stils", treneri:  Modris Krūze, tālr: 29442692; Margarita Sokolova, tālr: 22329345 e-pasts: [email protected].

Informāciju sagatavoja
Margarita Sokolova
biedrība "Ogres Stils"

Ogres tramplīnlēcēju panākumi

Ogres tramplīnlēcēju panākumi

Ogres tramplīnlēcēju panākumi

Ogres tramplīnlēcēju panākumi

Ogres tramplīnlēcēju panākumi

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv