infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 14°C
Vējš: 3m/s

Jaunumi

05 • 02 • 2015

Vietalvā notiks otrais Fans Tautas slēpojuma posms

Saistītā informācija

Svētdien,15.februārī, Vietalvā, Mailēs notiks otrais no trim šīs sezonas posmiem “FANS” tautas slēpojumam, ko rīko Latvijas Slēpošanas savienības un Latvijas slēpošanas izlases atbalstītājs veikalu tīkls „FANS”. Vīriešiem paredzēta 10km distance, bet sievietēm būs jāveic 5km. Slēpojums būs brīvajā stilā ar masu startu, kā tas ierasts tautas slēpojumiem. Sākums ap plkst.15.30.

Latvijas Slēpošanas savienība sadarbībā ar Latvijas slēpošanas izlases atbalstītāju veikalu tīklu „FANS” 2013.gada janvārī aizsāka tradīciju, kad  kopā ar Latvijas čempionāta posmiem distanču slēpošanā, kur sacenšas Latvijas labākie distanču slēpotāji, tiek rīkots arī tautas slēpojums, kurā piedalās ikviens distanču slēpošanas entuziasts, izņemot tos sportistus, kas iepriekšējā sezonā (2013./2014.g.) ir vērtēti Latvijas Slēpošanas savienības vai Latvijas Biatlona federācijas  rangā, t.i., piedalījušies Latvijas čempionāta posmos vai kausa posmos. Šogad “FANS” tautas slēpojam būs jau trešā sezona.

Svētdienas pēcpusdienā, kad tikko būs beigusies otra sacensību dienu Latvijas čempionāta un kad būs aizvadītas aizraujošas cīņas, tajā pašā trasē, kur sacentās sportisti, dosies slēpošanas entuziasti, lai izbaudītu tautas slēpojuma pozitīvo noskaņu vai arī pacīnītos par godalgotajām vietām, ņemot vērā, kādi katram dalībniekam ir mērķi. Tautas klasei būs iespējas izmēģināt sportistu trasi.

„FANS” tautas slēpojumiem arī šogad paredzēti trīs posmi, un tie norisinās kopā ar trijiem Latvijas čempionāta posmiem. Piesakoties līdz 14. februāra plkst.16.00 www.infoski.lv, www.fans.lv vai veikalos “FANS”, dalības maksa arī ir tikai 3 EUR. Sacensību dienā tā jau būs 15 EUR. Pirmo trīs vietu ieguvēji visās grupās saņems „FANS” dāvanu kartes.

“FANS” tautas slēpojuma pirmajā posmā kas norisinājās Priekuļu Slēpošanas un biatlona kompleksā vīriem uzvarēja Zigmārs Zučiks, bet sievietēm ātrākā bija Inga Mauliņa. 

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv