infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: -9°C
Vējš: 1m/s

Jaunumi

28 • 07 • 2015

Pasaules kausa izcīņas sacensības rollerslēpošanā Madonā - veiksmīgi noslēgušās.

No 23.-26.jūlijam Madonas pilsētā un sporta atpūtas bāzē “ Smeceres sils”, veiksmīgi noslēgušās sacensības Pasaules kauss rollerslēpošanā 2.posms. Pavisam piedalījās 101 sportists no 10. valstīm(Itālija, Norvēģija, Lietuva, Zviedrija, Krievija, Ukraina, Baltkrievija, Vācija, Kazahstāna un Latvija). Gandarījums ir gan par paveikto sacensību organizēšanā, gan par sacensību rezultātiem. Pārrakstīt Latvijas slēpošanas vēsturi izdevās Latvijas izlases sportistiem no Madonas novada izcīnot divas medaļas Pasaules kausa posmā Madonā. Sprinta distancē junioriem Madonas pilsētā – Raiņa ielā, zelta medaļu izcīnīja Raimo Vīgants, bet iedzīšanas disciplīnā 15.kilometros – Indulis Bikšē izcīnīja sudraba medaļu, Indulim arī augstā 4.vieta klasiskajā distancē. Par veiksmīgiem startiem arī jāuzskata pārējo Madonas rollerslēpotāju starti – Arvis Liepiņš, Kitija Auziņa, Ieva Pūce, Līna Nagle.

Madonas novada pašvaldības vārdā gribu teikt paldies sportistiem par teicamiem startiem Pasaules kausa izcīņas sacensībās rollerslēpošanā Madonā, treneriem par ieguldīto darbu šādu panākumu sasniegšanā, vecākiem par atbalstu, sapratni un līdzi jušanu sacensību laikā.

Paldies Latvijas Slēpošanas savienībai un personīgi Jurim Pīpkalējam, personīgi Mārtiņam Niklasam,  par lielisku sadarbību un iespēju organizēt šāda līmeņa sacensības Latvijā un tieši Madonā. 

Sacensību direktora Gunāra Ikaunieka un viņa profesionālās tiesnešu komandas  paceltā latiņa sacensību organizēšanā, tiesāšanā un vadīšanā ir novērtētā ar vārdiem - ļoti labi no Starptautiskās Slēpošanas federācijas inspektora puses. Nākamo šāda līmeņa sacensību organizatoriem būs jāiegulda daudz darba, lai noorganizētu sacensības šādā līmenī vai vēl labāk.

 Paldies par atbalstu Pasaules kausa izcīņas posma organizēšanā jāsaka Madonas novada pašvaldībai, Gunāram Ikauniekam un viņa komandai, Madonas pilsētas pārvaldniekam Guntim Ķeverim, Madonas pilsētas kultūras nama darbinieku kolektīvam, lieliem un maziem dejotājiem no “Vidzemes” un bērnudārza “Saulīte”, folkloras kopai “Vērtumnieki”, Madonas pilsētas nekustāmo īpašumu nodaļai, Madonas slimnīcas medicīnas brigādēm, biedrībai A2 personīgi - Jānim Lazdānam,  informatoram Ivaram Bācim un visiem līdzjutējiem par sportistu atbalstu Madonas pilsētas ielās un Smeceres sila sporta un atpūtas bāzē. Uz tikšanos nākamajās sacensībās Madonā!

Foto no sacensībām: www.madona.lv sadaļā sports/foto galerija

Madonas novada pašvaldības sporta darba organizators: M.Gailums

st5.jpg

1 Komentāri

Bija labs pasākums. Paldies madoniešiem un visiem , kuri šo lietu atbalstīja. Maniem norvēģu ciemiņiem arī patika.

29 • 07 • 2015 / 14:54
Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv