ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 14°C
Vējš: 0m/s

Jaunumi

18 • 02 • 2015

22.februārī – Zilo kalnu čempionāts slēpošanā

Sakarā ar strauji mainīgajiem laika apstākļiem un pesimistiskajām prognozēm, sacensību organizatori nevar garantēt kvalitatīvu slēpošanas trases sagatavošanu svētdienā 22. februārī.

Tādēļ SACENSĪBAS TIEK ATCELTAS UZ NENOTEIKTU LAIKU. Samaksātās dalības maksas tiks atmaksātas atpakaļ uz maksātāju kontiem nedēļas laikā.

Neskaidrību gadījumā zvaniet mob. 25905054


Svētdien, 22.februārī, notiks Ogres Zilo kalnu atklātais čempionāts distanču slēpošanā. Pulcēšanās slēpošanas trases jaunajā starta vietā, sākums pulksten 12.00. Iepriekšēja pieteikšanās, kas notiek elektroniski, turpināsies līdz ceturtdienai, 19.februārim. Sacensību mērķis – noskaidrot labākos slēpotājus bērnu, jauniešu, pieaugušo un senioru grupās.

Sacensības organizē Ogres un Ikšķiles novada pašvaldību aģentūra "Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa "Zilie kalni" attīstības aģentūra", atbalsta biedrība "Nesēdi mājās" un Ogres Slēpotāju klubs. Sacensībām drīkst pieteikties jebkurš slēpotājs, kuram ir atbilstošs ekipējums un kura veselības stāvoklis un sagatavotības pakāpe ļaus veikt atbilstoši vecuma grupai izvēlēto distanci.

Sacensību galvenais tiesnesis Inesis Babāns, ņemot vērā sniega daudzumu, ziņo, ka sacensības notiks, taču, lai rūpētos par "tautas klases" un it sevišķi jauno slēpotāju drošību, lielais slēpošanas aplis saīsināts līdz apm. 3.3 km garumam, apļa konfigurācija apskatāma http://sport.proc.lv/event/map/4. Veicamo apļu skaits vecuma grupās nemainās, tātad distances ir apm. 10 km, 6.5 km un 3.3 km garas, bet bērniem – 1 km, 0.5 km un 0.3 km garas. Mazos slēpotājus gaida balvas no "Fazer", lielos savu vecuma grupu uzvarētājus – balvas no sporta preču veikala "Fans". Vīriešu 10 km un sieviešu 6.5 km distanču trim ātrākajiem veicējiem paredzētas balvas (dāvanu kartes) 100 EUR, 50 EUR un 30 EUR vērtībā.

Organizatori aicina slēpotājus pieteikties savlaikus, lai varētu kvalitatīvi sagatavot starta protokolus individuālā starta distancēm, kas provizoriski, tāpat kā sacensību norises kārtība, tiks publicēti sestdien, 21.februārī.

1 Komentāri

Sacensības atceltas.
slepotajs
19 • 02 • 2015 / 11:31
Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv