Temp.: 4°C
Vējš: 3m/s

10 • 02 • 2013

Distanču slēpotājam Liepiņam 39.vieta Skandināvijas kausa posma sprinta sacensībās

Latvijas distanču slēpotājs Arvis Liepiņš sestdien izcīnīja 39.vietu Igaunijā notiekošā Skandināvijas kausa izcīņas posma 1,6 kilometru sprinta sacensībās klasiskajā stilā.

Kvalifikācijas sacensībās Liepiņš distanci veica četrās minūtes un 12,36 sekundēs, iegūstot 97,25 FIS ranga punktus.

Lai iekļūtu labāko trīsdesmitniekā, kas vēlāk startēja finālā, Liepiņam bija jāslēpo par divām sekundēm ātrāk.

Pārējie Latvijas pārstāvji izcīnīja vietas astotajā un devītajā desmitā. Juris Ģērmanis un Jānis Paipals finišēja attiecīgi 72. un 73.vietā, Pāvelam Ribakovam un Aigaram Kalnupam attiecīgi 77. un 79.pozīcija, Juris Damškalns un Roberts Slotiņš ieņēma 81. un 82.vietu, Jānim Puidam 85.pozīcija, bet Oļegs Andrejevs finišēja pēdējā, 87.vietā.

Svētdien sportisti aizvadīs vēl vienas sprinta sacensības.

Šonedēļ Skandināvijas kausa sacensības notika Madonā, kur labus rezultātus sievietēm sasniedza Inga Daukškāne - piecu kilometru distancē klasiskajā stilā ar intervāla startu viņai 30.vieta, bet dienu vēlāk desmit kilometru brīvajā stilā ar masu startu tika izcīnīta 25.pozīcija.