ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 14°C
Vējš: 2m/s

Jaunumi

06 • 02 • 2012

Tautas slēpojumā apkārt Alaukstam piedalās ap 50 dalībnieku

Sestdien Piebalgas pakalnos notika zibakcija - tautas slēpojums apkārt Alaukstam, kurā piedalījās ap 50 slēpotāju, pastāstīja pasākuma organizatoru pārstāvis Mārcis Ločmelis.

Slēpojums tika rīkots, nevis lai pārbaudītu kādu vai izaicinātu, bet lai baudītu Piebalgas pakalnu un sniegotā Alauksta skatus, kuri, pateicoties vēsajam un saulainajam laikam, ir īpaši krāšņi.

Ločmelis sacīja, ka slēpojuma laikā bijuši mīnus 22 grādi, bet spīdējusi saule, un visi slēpotāji bijuši ļoti apmierināti par jauki pavadīto laiku.

Zibakcija "Tauta slēpo apkārt Alaukstam" norisinājās Alauksta slēpojuma oriģinālajā 15 kilometru trasē.

Pēc slēpošanas varēja dzert uz ugunskura vārītu tēju un ēst līdzpaņemtās maizītes.

Sadarbībā ar muzeju apvienību "Orisāre", katram akcijas dalībniekam būs iespēja noraudzīties uz Alauksta ezeru no Kārļa Skalbes "Saulrietu" mājas pakalna un piedalīties nelielā pārsteigumā, kas uzšķils dzīvības dzirksti ziemas miegā iegrimušajā muzejā. Ločmelis atklāja, ka pārsteigums ir slēpotāju kopīgi sacerēts dzejolis, kas paliks muzeja krātuvē kā piemiņa.

Avots: delfi.lv
Oriģināli lasāms: http://sports.delfi.lv/news/tautassports/news/zibakcija-tautas-slepojuma-apkart-alaukstam-piedalas-ap-50-dalibnieku.d?id=42105932

1 Komentāri

neviens neuzvarēja?

08 • 02 • 2012 / 14:36
Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv