Temp.: 8°C
Vējš: 3m/s

27 • 03 • 2014

Rastorgujevam un Juškānei 12.vieta slēpošanā PČ militārpersonām

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs izcīnījis 12.vietu pasaules čempionāta militārpersonām 15 kilometru distanču slēpojumā. Ar tādu pašu panākumu izcēlusies arī Žanna Juškāne.

Andrejs Rastorgujevs startēja ar 36.numuru (no 40 dalībniekiem) un 15 kilometru slēpojuma finišā uzrādīja 12.labāko rezultātu. Uzvaru izcīnīja cits biatlonists Lāšs Bergers (Norvēģija), kurš distanci veica 34 minūtēs un 35,8 sekundēs. Rastorgujevs no uzvarētāja atpalika nepilnu pusotru minūti (36:03.0).

Dāmu konkurencē 12.ātrāko laiku uzrādīja biatloniste Žanna Juškāne. 10 kilometru slēpojumā Juškāne startēja astotā, bet finišā par nedaudz vairāk kā divām minūtēm atpalika no uzvarētājas Denīzes Hermanes (Vācija). 18.vietā ierindojās vēl viena Latvijas pārstāve Inga Dauškāne.

IMG_3672.JPG
Žanna Juškāne Latvijas čempionāta distanču slēpošanā pēdējā posmā Madonā.

Divi Latvijas orientieristi piedalījās vidējās distances sacensībās. Raivo Kivlenieks ierindojās septītajā vietā, bet Andris Kivlenieks palika 13. 27 sportistu konkurencē.