ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 24°C
Vējš: 5m/s

Jaunumi

24 • 02 • 2014

Madonas slēpojums pulcē daudz interesentus

Saistītā informācija

Nedēļas nogalē aizritējušas biedrības sporta kluba „SportLat” organizētās slēpošanas sacensības – Sport2000 Tautas slēpojums „Madona”, kas notika Madonas slēpošanas un biatlona sporta bāzē „Smeceres sils”. Kopumā uz starta izgāja vairāk kā 250 dalībnieki, no dažādiem Latvijas novadiem, kā arī sportisti no Lietuvas.

Neskatoties uz to, ka šogad ziema mūs nelutina ar sniegu, madonieši bija sagatavojuši 2,5km garu apli ar mākslīgo sniegu, kurā dalībnieki sacentās brīvajā slēpošanas stilā savās vecuma grupās un distancēs (no 2,5 – 20 km). Arī pašiem mazākajiem tika organizēts bērnu slēpojums 100 – 300m garumā. Dalībnieku vidū bija gan aktīvā dzīvesveida piekritēji, gan sportisti ar olimpisko spēļu pieredzi. Startēja arī ilggadējais Latvijas biatlona valstsvienības līderis Ilmārs Bricis, kurš nesen atgriezies no Šočiem, kur vadīja Lietuvas biatlona izlasi. Slēpojumā startēja arī viņa audzēkņi no Lietuvas.

DSC_9994.jpg

Ātrākie bērni B1 grupā izrādījās Alekss Škaļikovs, B2 grupā Pēteris Lukstiņš un Ance Dorotkina, B3 grupā Silvesters Švauksts un Katrīna Bernāne.

Tālāk uz starta līnijas stājās jauniešu, junioru un veselības klases dalībnieki, kuri veica no 2,5 km līdz 10 km garu distanci. Par uzvarētājiem šajās vecuma grupās kļuva Samanta Krampe (S12), Ieva Pūce (S15), Katrīna Pāvula (S16), Gustavs Lukstiņš (V12), Raimo Vīgants (V15) un Kārlis Fogelis (V16).
15 km distancē ātrākie slēpotāji savās vecuma grupās bija Natalja Kocergina (S20), Linda Savļaka - Bondare (S30), Laima Klauža (S40), Rita Žuravļova (S50), Antis Zunda (V50), Andris Dainis (V60).
Sacensības kulmināciju sasniedza, kad uz startu stājā 20 km distances slēpotāji, no kuriem ātrākie savās vecuma grupās izrādījās Oskars Muižnieks (V20), Kārlis Vanags (V30), Rolands Rudzītis (V35) un Ilmārs Bricis (V40).

DSC_9709.jpg

Pēc sacensībām, turpat sacensību centrā notika uzvarētāju apbalvošana ar balvām un „Sport2000” dāvanu kartēm. Tāpat, neizpalika kopīga putras ēšana un tējas dzeršana, darbojās arī slēpju serviss, kā arī visi sacensību dalībnieki varēja piedalīties „Virši-A” sagādāto 200 litru degvielas mucu izlozē.

Sacensības organizēja sporta pasākumu rīkotājs Biedrība Sporta klubs „SportLat”. Liels paldies jāsaka slēpošanas un biatlona sporta bāzei „Smeceres sils” un Madonas novada pašvaldībai par ieguldīto milzīgo darbu trases sagatavošanā un noturēšanā šādos laika apstākļos.


Informāciju sagatavoja:
Jānis Dreiškins

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv