ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 1°C
Vējš: 2m/s

Sporta klubi un skolas

Frīstail slēpošana

Rīgas Bende

Rigas Bende freeskieru grupējums tika izveidots 2010. gada janvārī.

Kādu dienu pēc labi pavadīta laika uz kalna 4 draugiem Edvardam Lansmanis, Reinim Stabiņam, Paulam Iklāvam un Kārlim Lūsim, radās doma izveidot freeskieru grupējumu. Vajadzīgs bija tikai nosaukums, kas vēstītu par to cik nopietni šī lieta viņus saista, tā radās sauklis, vārdu salikums, domu grauds Rigas Bende. Rigas Bende pastāv par agresīvu braukšanas stilu, neiedomājamiem trikiem un, protams, par RĪGU pilsētu no kurienes nāk šie braucēji. Neilgi pēc tam šim grupējumam pievienojās vēl viens noslēdzošais braucējs un kā punkts uz i papildināja šī grupējuma spēkus. Tas bija neviens cits kā Einārs Lansmanis.

Jau pirmajā sezonā RB iegūst atpazīstamību starp vietējiem braucējiem un freeski interesentiem. Grupējuma biedri dominē vietējā mēroga sacensībās, tāpat arī laiku pa laikam publicē video gabalus, foto sesijas interneta vietnēs un pat iekļūst dzeltenajā presē.

Protams, viss nebūtu iedomājams bez RB sabiedrotajiem interneta portālam sniegs.lv, progresīvajam foto meistaram Jurim Zariņam jzfoto.lv, freeski entuziastam, gangsterim un vienam no hoodz.wordpress.com izveidotājiem un video editu meistaram Kasparam Ozoliņam.

Arī turpmāk RB ir lieli plāni, iekarot Latviju un tiekties uz pasaules sniegotajām virsotnē un piesnigušajām ielām.

 

Kontaktinformācija

Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv