ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 28°C
Vējš: 4m/s

Sporta klubi un skolas

Distanču slēpošana

Talsu Biatlona slēpošanas sporta klubs

Kluba pirmsākumi meklējami 20 gadus atpakaļ, kad vairāki bijušie augstas klases sportisti nolēma, ka jāattīsta un jāpilnveido sporta dzīve Talsu rajonā, tādēļ lietas vajag darīt kopā. Kluba dibinātāji ir cilvēki, kuri agrāk nodarbojušies ar tādiem sporta veidiem kā distanču slēpošana, biatlons, motokross, riteņbraukšana, secināja, lai stiprinātu veselību un uzturētu sevi labā fiziskajā formā vislabākās ir kustības svaigā gaisā.

Mūsdienu apstākļos visveselīgākie sporta veidi ir distanču slēpošana ziemā, riteņbraukšana un skriešana vasarā. Lai ar šiem veselīgajiem sporta veidiem varētu nodarboties civilizēti un organizēti, tika nodibināts sporta klubs, kura darbības mērķi ir:

  • Attīstīt distanču slēpošanu, riteņbraukšanu un garo distanču skriešanu Talsu rajonā;
  • Organizēt distanču slēpošanas, riteņbraukšanas, un citu izturības sporta veidu pasākumus un sacensības;
  • Organizēt bērnu, jauniešu un pieaugušo distanču slēpošanas apmācību, kā arī treniņu darbu;
  • Organizēt, veicināt un nodrošināt kluba biedru dalību distanču slēpošanas, biatlona, riteņbraukšanas, triatlona un citu izturības sporta veidu pasākumos un sacensībās Talsu rajonā , Latvijas Republikā, kā arī ārvalstīs;
  • Sadarboties ar valsts, pašvaldības institūcijām un sporta organizācijām sporta veidu pasākumu un sacensību organizēšanā, kā arī veicināt un popularizēt veselīgu dzīvesveidu Talsu rajona iedzīvotāju vidū.

Kā viens no vienojošajiem posmiem kluba darbībā ir Talsu distanču slēpošanas trase (sīkāk skatīt sadaļā “Kartes”), kuru centīsimies uzturēt tai paredzētajiem mērķiem vajadzīgajā stāvoklī, rīkojot sezonas atklāšanas talkas un sekojot tam, lai “citādāk domājošie” pēc iespējas mazāk postītu šo dabas parka teritorijā esošo objektu.

Aicinām visus, jaunus un “sirdī jaunus”, dāmas un kungus, visus kam interesē mūsu kluba darbība pievienoties mums, oficiāli vai neoficiāli (skatīt sadaļā kontakti).

Galvenais ir darboties un sadarboties!

Saistītā informācija

Kontaktinformācija

Biedrība “Talsu Biatlona Slēpošanas Sporta Klubs”
Reģ. Nr.: 40008036754
Adrese: Apšu iela 12, Talsi, LV3201
E-pasts: [email protected]
Tel.: +371 29196359

Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv