infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 5°C
Vējš: 4m/s

Jaunumi

06 • 03 • 2018

Tiek pārcelts Jauniešu Slopestyle kausa 2. posms no 17. marta uz 24. martu

Saistītā informācija

Šīm izmaiņām ir vairāki iemesli. 1. Ziemas beigas ir nesušas pietiekoši lielu aukstumu un sniegu lai trases saglabātos labā stāvoklī līdz 24. martam. 2. Par cik šīs mēnesis ir bijis ļoti noslogots ar sacensībām visā Baltijā, tas ļaus gan organizatoriem, gan dalībniekiem labāk sagatavoties šīm sacensībām. 3. Aptaujājot daļu no potenciālajiem dalībniekiem, sapratām, ka liela daļa skolēnu brīvlaikā dodās uz kalnu kūrortiem treniņu vai atpūtas braucienos un nemaz nevarētu ierasties.

Apkopojot visu šos iemeslus ceram, ka šis lēmums uzlabos Jauniešu Slopestyle Kauss 2. posmu un neradīts nevienam apgrūtinājumu vai vilšanos.

Information in English

There are a number of reasons for these changes. 1. The end of the winter has brought enough cold and snow to keep the slopes in good condition by March 24th. 2. Because this month has been very busy with competitions across the Baltic’s, this will allow both organizers and participants to better prepare for this competition. 3. When we surveyed some of the potential participants, we realized that a large proportion of schoolchildren retired to mountain resorts for training or recreational trips and would not be able to arrive at all.

Summing up all these reasons, we hope that this decision will improve the Youth Slopestyle Cup Stage 2 and cause no burden or disappointment.

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv