Temp.: 4°C
Vējš: 4m/s

21 • 02 • 2017

Snovbordiste Vītola izcīna 24. vietu junioru PČ paralēlajā milzu slalomā

Latvijas jaunā snovbordiste Paula Anna Vītola pirmdien Čehijā izcīnīja 24. vietu paralēlajā milzu slalomā pasaules čempionātā junioriem.

Latvijas sportiste par dalību sacensībās nopelnīja 25,20 Starptautiskās slēpošanas federācijas (FIS) kategorijas punktus.

Tikmēr Venija Amanta Ozola ierindojās 27. vietā (16,20 FIS punkti), bet Elīna Zvaigzne palika pēdējā 46 dalībnieču konkurencē, pie FIS punktiem netiekot.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Milēna Bikova no Krievijas, aiz sevis atstājot austrieti Danielu Ulbingu un šveicieti Larisu Gaseri.

Savukārt puišu sacensībās Emīls Klāvs Liepiņš ieņēma 36. vietu, nopelnot 5,12 FIS punktus, bet Kristaps Krūmiņš palika 42. vietā 48 dalībnieku konkurencē, tiekot pie 4,65 punktiem.

Dubultuzvaru svinēja Krievijas sportisti Dmitrijs Sarsembajevs un Dmitrijs Loginovs, bet trešais palika Arvids Auners no Austrijas.

Pasaules čempionāts junioriem snovbordā noslēgsies otrdien ar paralēlā slaloma sacensībām.

Avots: delfi.lv